Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem mentem el a pótvizsgára,...

Nem mentem el a pótvizsgára, a tanárok nem tudnak semmit rólam hogy megyek e holnaptól, vagy sem, meglehet hogy mikor bemegyek nem leszek besorolva sehova? és nem leszek felírva semelyik osztályba se? Am évismétlés lessz mert matekból buktam.

Figyelt kérdés
most mi lessz holnap? tud valaki valamit erről?

2013. szept. 1. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Évnyitón megkérdezed ,hogy most melyik osztályba fogsz járni. Miért nem mentél el a pótvizsgára?
2013. szept. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mert nem tudtam mikor lessssszzzzzzzzzzzzzzzzzz
2013. szept. 1. 21:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát mért nem kérdeztél rá többször mikor lesz ? Esteleg új idöpontot ha tudsz kérni a potvizsgára ?Meg mi az ha nem mész el holnaptól az iskolába ? Hány éves vagy ? Ha kiskorú akkor bizsony menned kell, ha nagykorú akkor más a helyzet.
2013. szept. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
mit osztasz ki? ki mondta hogy nem megyek?
2013. szept. 2. 18:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Mgadat okold ne it ad a nagyot nem más tehet róla hanem kizárolag te mert olyan okos vagy inkább haggyuk D Hülye vagy és kész
2013. nov. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!