Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan mehetnék el az intézetb...

RedHorse kérdése:

Hogyan mehetnék el az intézetből 18 éves korom előtt?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok, és el szeretnék menni az intézetből. Anyagi hátterem lenne hozzá, mivel idén magántanuló lettem, és elkezdtem dolgozni.

120 ezret keresek havonta amiből egy ember egész jól meg tud lenni.

Nyáron a barátnőméktől mentem dolgozni, és nem jártam be az intézetbe, de ahogy kezdődött a szeptember hirtelen telefont kaptam hogy azonnal mennyek vissza az intézetbe, különben körözést kell kiadniuk ellenem. Megmondtam hogy nem szeretnék Dabasról járni Pestre dolgozni, mert napi 6 órát kellene utaznom, és a bentlakók is igazi férgek, nem férek össze velük.

Azt mondták hogy csak úgy engedhetnének el ha családba fogadást kötnék valakivel. Van aki megtenné ezt, de akkor meg azt mondták kell szülői beleegyezés is amit meg soha nem fogok tudni megszerezni, mert nincs olyan kapcsolatom az apámmal, és az anyámmal.

Arra lennék kíváncsi milyen kiugrási lehetőségeim vannak onnan.

Van egy gyámom, akinek teljes körű joga van felettem, de ő meg azt mondja sorry nem engedhet el.

Nem tudom hogy kéne kezelni ezt a helyzetet. Tanácstalan vagyok...


2013. szept. 1. 12:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!