Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak én stresszelek a mindenna...

Csak én stresszelek a mindennapos tesi miatt?

Figyelt kérdés
2013. szept. 1. 13:12
 1/8 anonim válasza:
Nem en is ugy vagyok vele.De jobb mind mas ora.
2013. szept. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly is volt, tök jó buli. Túl sok így az óra, és ezért kb. minden 2. órán valami hülyeséget fogtok csinálni, vagy szabad foglalkozás, mert túlságosan előrehaladnátok az anyagban. Nincs is jobb, mint 6. órában megverni kosárban az informatika tagozatosokat. :D
2013. szept. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És mi van akkor,ha az vagy,akit megvernek?
2013. szept. 1. 14:14
 4/8 anonim ***** válasza:
akkor sokat kell eddzened.
2013. szept. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Baromi könnyű úgy edzeni,hogy közben folyamatosan cikiznek :(
2013. szept. 1. 14:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Valahol el kell kezdeni...
2013. szept. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jó,én mozognék meg edzenék,nem a lustaság a bajom,hanem hogy tényleg olyan ügyetlen vagyok és nagyon félek.
2013. szept. 1. 15:10
 8/8 anonim ***** válasza:
énis ügyetlen vagyok meg stresszeltem a minden napos tesi miatt, de nem volt olyan rossz bár elég lenne heti 3 is bőven :D. de most 10.be is naponta lesz..
2013. szept. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!