Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Facebookon ismerősnek jelöltem...

Facebookon ismerősnek jelöltem valakit és több napig csak az volt kiírva a neve mellé, hogy ismerősnek jelölve. Gondolom nem fogadta el a felkérésemet. Kérdésem, ha visszavonom a jelölést és később újra bejelölöm, akkor arról kap egy új értesítést?

Figyelt kérdés

2013. szept. 1. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:

az sincs kizárva, hogy elutasította a feklérésedet amúgy


de igen, kap új értesítést! egyszer én is bejelöltem egy csajt és nem jelölt vissza.. aztán mikor valami bulit szervezett és beszélnem kellett vele, akkor visszavontam, és újra jelöltem (3-4 mp telt el a kettő között) és egyből visszajelölt:D

2013. szept. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is ha egyszerre több felkérést kapok, akkor elkezdem sorba nézegetni, hogy ki kicsoda. Aztán néha így el is kalandozok.

Mikor legközelebb visszamegyek az oldalamra meg már nem jelez pirossal, pedig lehet, hogy még van ott olyan, akit meg se néztem, hogy kicsoda.

Így ő sajnos ott marad, amíg valaki más miatt be nem pirosodik megint a felkérés jele.

2013. szept. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
vagy pedig több napja nem volt Face-en
2013. szept. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!