Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miert monjak azt, a magyar...

Miert monjak azt, a magyar emberek, hogy a romak olyan rosszak?

Figyelt kérdés
lattam egy parat es szetintem nem tehetnek semmirol! segelyezettek ebbol is latni hogy szegenyek, es autoik is vannak latni hogy fölakarnak zarkozni, es nagyon tarsasagi emberek mert mindig kiabalnak, vidamak es nem olyan undok csonesek mint a magyar ember. miert gyulolitek oket ? -.- egy izraeli.
2013. szept. 2. 03:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudsz aludni?:D
2013. szept. 2. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Vidd ki mindet magadhoz.
2013. szept. 2. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
És sportemberek, jó gyorsan tudnak futni a táskáddal a kezükben, ügyesen másszák meg a kerítést, és ökölvívásban is jeleskednek, ha ötszörös túlerőben vannak.
2013. szept. 2. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A romák jó emberek, de a cigányok......
2013. szept. 2. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én olyat látok, akik legújabb fekete audival járnak a boltba, 2 centi vastag aranylánccal, csapatban, legalább 5 gyerekkel. És nem értem, hogy segélyből hogy élnek ilyen jól, mikor én 30 éve keményen dolgozom és nincs audim. De nem gyűlölöm őket, bár már a család minden tagját lopták meg. Egyszer venne akartunk egy házat, elmentünk megnézni, és egy roma család árulta. A kertjük tele volt használt kerékpárokkal, sílécekkel, de több száz darab volt! Az egész kert tele volt. Szóval nem egészen úgy élnek, mint a magyarok. Az én kertem pl. nincs tele biciklikkel. Sőt egy sincs, mert a múlt hónapban ellopták, ami volt. Most lehet, hogy nem is roma volt aki ellopta, de valahogy én mégis arra gondoltam automatikusan, vajon miért?
2013. szept. 2. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Már a nagyapám is megmondta: Jó cigány , csak a temetőben van , fiam!
2013. szept. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Erre amerre én lakom, magyargyerekek lopják a bicikliket. Egyikkel beszéltem, h miért lopja a biciklit, azt montta eladja, és a jövőhéten is hoz egyet városból. Van neki 2 társa szintén magyarok. Montam neki hogy nekem hozhatna egyet, erre az minta vármikor. Oké válaszoltam, de nem kell! Próbáltam lebeszélni hogy ne csimálják mert a cigányokra hárúlnak a lopásaik, erre csak lessett mosolyogva. Már 4 éve ebből élnek, a gyerekne pártfogója van, felfüggesztve! Ők lopják a yx megyébena biciklikliket évek óta. Ez nem hazugság.
2013. szept. 2. 12:38
 8/10 anonim ***** válasza:
2013. szept. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Izraelben magyar gyermekek lopják a bicikliket? :D na elmész te a p¡csába :DD
2013. szept. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Magyar vagyok, és cigó :D:D:D:D mitszóltok hozzá, büdösvagyok mint a görény :P kabefaxom
2013. szept. 2. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!