Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki szerelmes még rajtam kívül? :D

Ki szerelmes még rajtam kívül? :D

Figyelt kérdés
Hát nem tudom meddig fog tartani (tudniillik ha bármit is élvezek egy kicsit azt általában hamar elveszítem) de most jó az biztos. :D Szóval van még valaki szerencsés rajtam kívül? :P

2013. szept. 2. 22:06
 1/10 anonim ***** válasza:
szerelmes vagyok magamba <3
2013. szept. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerelmes vagyok a jobb kezembe <3
2013. szept. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A partnered - remélhetőleg beléd.

Én - az animék és a regényeken kívül más szerelem nincs és nem is volt az életemben.

A tesóm a skype és a facebook szerelmese

Én 22F vagyok

2013. szept. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
és a mi szerelmünk örökké fog tartani..<3 ezt nem lehet szavakba önteni..:s Igen én szerencsésnek érzem magam :3
2013. szept. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
nem :P de voltam...
2013. szept. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

4es, ha Te a 2es is vagy, akkor okXD

3as, nem érzed kicsit sivárnak az életed? nem akarok beszólni, de azért a Te korodban azért ez nem egészen.. normális... vagy legalábbis nem átlagos


kezd kicsit laposodni, de azért én továbbra is szerelmes vagyok, immáron több mint 2 éve:)

2013. szept. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az animéket és regényeket én is nagyon szeretem de azért az csak nem ugyanaz :) Én is nagyon remélem hogy a partnerem is hasonlóan érez.. :) Hosszú ideje ő az egyetlen ember aki mindenhogy vonz. Amúgy a többieknek is grat :D
2013. szept. 2. 22:31
 8/10 anonim ***** válasza:
én :D
2013. szept. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Így igaz kedves hatos én vagyok a 2-es is meg a 4-es is :)
2013. szept. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
ÉN:(
2013. szept. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!