Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeged vagy Pécs az élhetőbb...

Szeged vagy Pécs az élhetőbb város?

Figyelt kérdés
melyik a szebb, jobb város? hol mennyire nehéz munkát találni?
2013. szept. 3. 15:01
 1/5 anonim válasza:

Én Szegedre voksolos, azért is meg határon van, meg mert nagyobb város. Lehet másnak más a véleménye, de számomra Szeged jobban tetszik.

Szépségbe vetekszenek egymással, Pécs kicsit régibb hangulatú míg Szegeden sok friss dolog van.A sok embertől eltekintve szerintem Szeged azért jobb város, kedves a lakosság is, már amelyik.Munka vállalás terén is inkább Szeged, Pécs főleg egyetem város.

2013. szept. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szeged nagyon szép,tele nyári rendezvényekkel,de síkvidék. Pécset nem ismerem.
2013. szept. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én Pécsre kerültem egyetemre, még magyar viszonylatban is rengeteg csöves és cigány torzítja el a várost, a biztonságot, Szegedet nem ismerem, így is nyugodtan mondom hogy Szegedet válaszd. Nem utolsó szempont hogy Pécsre utazni tömegközlekedéssel is és autóval is egy rémálom, kivéve ha pályán jössz, v Pestről ICvel. Én Fehérvárról járok és min 3 óra a 150 km, tehát 2013 -ban átlagosan 50 km-t teszek meg, és mocsok drága.
2013. szept. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szeged.
2013. szept. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én Pécsen élek, de voltam kétszer Szegeden is. Annyit azért nem láttam Szegedből, de merem mondani neked, hogy szebb, s jobb hely, mint Pécs. Pécsen, mint már mondták előttem, sok a lecsúszott alak, s álláslehetőségek sincsenek annyira. Viszont Pécs számomra abban pozitív, hogy dombos, szép a táj. Szeged meg... ja. Síkság. Nekem az unalmas. :D
2013. okt. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!