Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent magyarul a see...

Mit jelent magyarul a see you, es a never mind?

Figyelt kérdés
azert kerdezem,mert mindenhol mast ir.. pl viszlat see you... never smind valahol nembaj, valahol azt irja hogy mindegy..valaki magyarazza mar el nekem elore is koszi
2013. szept. 3. 19:53
 1/2 anonim ***** válasza:

see you tomorrow (Holnap találkozunk) Általában így köszönünk el ha már tudjuk csak másnap találkozunk újra

PL kollégáktól munkahelynél..

see you -viszlát...

never mind- mindegy.. vagy ne törődj vele.. vagy semmi baj... (helyzettől függően)

PL: tegyük fel hogy vennél tőlem egy labdát, de gondolkodol rajta.. Én eladom másnak és amikor te szólsz hogy mégis megvennéd, nekem lelkiismeret furdalásom lesz hogy eladtam másnak, és sajnálkozom..Te erre csak legyintesz hogy "ÁÁÁ never mind" vagyis ne foglalkozz vele.. Vagy semmi baj!!

2013. szept. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

see you, az ilyen.. majd látjuk egymást.. a lényeg, hogy elköszönés


never mind az azt jelenti, hogy mindegy, nem fontos, nem számít, ilyesmi.. pl kérdezel valamit, visszakérdez, hogy mit krédeztél, és akkor mondod, hogy never mind, "semmi, nem szóltam"

:)

2013. szept. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!