Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kinek mi a véleménye a Miskolc...

Kinek mi a véleménye a Miskolci egyetemről?

Figyelt kérdés

persze csak aki odajár

ápolás és betegellátás érdekelne főleg



2013. szept. 4. 16:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Most kezdtem itt , gépészmérnöki alapszakon és vegyes érzelmek vannak bennem. A tanárok normálisak , bár majd azért a követelményekre is kíváncsi leszek. A hallgatók között elég sok érdekes alak van , de nem gáz , mert több száz ember között bőven el tudod kerülni , akit akarsz. Vannak azért normális emberek is természetesen.


Én miskolci vagyok és , amit nehezen tudtam eddig megszokni , hogy kint van a ********ba az egyetem , tehát 40 percet kell buszoznom. Ami még zavaró az pont az , amiért sokan annyira oda vannak az a "gyönyörű egyedülálló campus" ezzel nem is lenne gond , csak van , hogy rohadt sokat kell mászkálni , mert annyira szét vannak szórva az épületek . Személy szerint jobban bejönne , ha lenne 1 épület és kész.


A másik dolog a diákhagyományok. Ezt el kell dönteni , hogy fekszik-e neked és van-e hozzá kedved , vagy nem. Ha nincs akkor hagyni kell. Én már kb. 1 hónapja gondolkozom rajta , hogy részt vegyek-e (jövő héten kezdődik) és most talán a végleges döntés az , hogy nem. Nincs kedvem állandóan lerészegedni , meg sok beképzelt ember arcoskodását hallgatni , pláne így 20 évesen. Tanulni jöttem ide , kb. 3 éve eldöntöttem h ezt szeretném csinálni , ennek megfelelően tettem a dolgom és ennek rendeltem alá sok mindent. Nekem a tanulás az első és nem bánom , ha kimaradok ezekből az óriási bulikból , más egyetemeken sincs ilyen és mégis legalább olyan jó szakembereket képeznek , mint itt (bár ezt sokan az itteniek közül , nem tudják elfogadni).


Nah száz szónak is egy a vége : ha tanulni akarsz , akkor jó szinvonalú oktatásban lesz részed ha ide jössz.


Az e.ü-söket , pedig szeretjük , mert aranyosak és csinosak :D


(Jah ha ide jössz , akkor gólyatáborba azért menj el , az jó volt :D )


20f

2013. szept. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Óhh köszi! :)

és igen a tanulás része érdekel igazán,mert azt mondják h a miskolci e.ü. nem olyan nívós

2013. szept. 17. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!