Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Unatkozooom mi a fcckt csináljak?

Banderasz094 kérdése:

Unatkozooom mi a fcckt csináljak?

Figyelt kérdés
Az a helyzeet,dolgozom,őrködöm,semmi több már,és nem tom mivel elfoglalni magam,adjatok már jó tipekket,de kiméljetek,h verjem ki,öljem meg magam,stb,..:D
2013. szept. 4. 17:22
 1/9 anonim ***** válasza:
szaRügy
2013. szept. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
olvass,de gondolom neked az is uncsi..:D szal netezz v irj vmi történetet..én is dolgoztam uncsi helyen..irtam vmi hülye storyt vmiért szorakoztatott...hivj oda egy havert.................
2013. szept. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az összes barátom 180km-rel arréb van,még a bnőm is szóval,történet,ehhhh,soha semmikor nem irtam hülyeségeket,egyszal esz a penész,hiába nézem a budai panorámát,meguntam azt is már,fél éve a bolond várost látom folyamatosan :'DD
2013. szept. 4. 18:58
 4/9 anonim ***** válasza:
akkor menthetetlen vagy sorry :P :D
2013. szept. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát de ne mááááá''''' annnyyirraaaaa foooooo-s -.-''
2013. szept. 4. 19:18
 6/9 A kérdező kommentje:
Megfogok bolondulni x'D....
2013. szept. 4. 19:20
 7/9 anonim ***** válasza:
nembaj
2013. szept. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
akk ne dolgozz ott..XD
2013. szept. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ááá muszály,csak ehh,még csak 8 lessz és már csatton vagyok :SSS
2013. szept. 4. 19:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!