Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elvesztettem a pénztárcámat,...

Elvesztettem a pénztárcámat, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy ma a buszon elvesztettem a pénztárcámat. Nem tudom pontosan hogyan, talán magam mellé raktam az ülésen, és megfeledkeztem róla, hogy beraktam a táskámba, vagy ilyesmi. Mindegy, nem is ez a lényeg, hanem az, hogy majdnem az összes okmányom benne volt (személyi, lakcímkártya, oktatási azonosító, TAJ-kártya, adóigazolvány, diákigazolvány, plusz még egy autóbuszbérlet). Szerencsére nem tartottam magamnál sok pénzt, kb. nyolcszázhatvan forintot, úgyhogy inkább az elveszett papírok miatt aggódom (egyetlen személyazonosításra szolgáló okmányom egyedül az útlevelem maradt). Az autóbusztársaságot már felhívtam, de nem mondták, hogy találtak volna pénztárcát a buszon, amelyen utaztam. Viszont azt sem hiszem, hogy a pénz miatt valaki ellopta volna, szóval remélem, hogy még megkerül. Esetleg ötletek, hogy mit tegyek, hol keressem, próbáljam meg esetleg holnap személyesen az pályaudvaron, esetleg a rendőrségen? És mit tegyek, ha nem kerül meg? A normális válaszokat előre is köszönöm, a bunkókat meg leszarom, amúgy is szar napom van.

2013. szept. 4. 22:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Pár napig reménykedj hogy valaki megkeres vele,aztán ha mégsem,akkor elindulhatsz új papirokat csinálni. Nagyon ne reménykedj,az emberek zöme tróger.
2013. szept. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tedd fel a facebookra és írd mellé, hogy a megtaláló a pénzt megtarthatja, az igazolványokat juttassa el a címedre.Írd le pontosan, milyen volt és hol hagytad el. Lopást ne említs!
2013. szept. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, szerencsére már megtaláltam :)
2013. szept. 5. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!