Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak én fáztam többet nyáron,...

Nádszálkisasszony kérdése:

Csak én fáztam többet nyáron, mint melegem volt?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt hallom, hogy milyen meleg volt a nyáron. Valóban volt egy-két meleg hét, de gatyarohasztó hőség talán egyszer vagy kétszer. Június óta minden hétvégén lementünk a Balatonhoz de egyetlenegyszer sem tudtunk egy jóízűt fürödni mert fáztunk. Csak mi vagyunk ezzel így? Szerintetek nem volt jóval hűvösebb ez a nyár a megszokotnál?

2013. szept. 5. 10:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Amikor 27-32 fokos nappal jelentette a felfrissülést,akkor az szinte Szahara száraz sivatagi időjárás. Az 1970-es években Balaton max vízhőfok 24 fok volt, levegő max 32-33 fok.
2013. szept. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez van, ha hűtőházban dolgozol...
2013. szept. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
én majd megdöglöttem a hőségtől :D
2013. szept. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Jöttél volna a Kiskunságba!! A Faluban, ahol lakom, egész nyáron 17 mm eső esett.. Gatyarohasztó hőség volt szinte végig... Amióta az eszemet tudom, még nem volt ilyen meleg a nyár nálunk! :) 18/f
2013. szept. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát akkor lehet, hogy tényleg én tévedtem el az Északi sarkra :D :D
2013. szept. 6. 21:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Június 3. hetétől augusztus legvégéig, egy-két nap kivételével hőség volt. Biztos, hogy Magyarországon voltál? :D
2013. szept. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Személy szerint nekem nem sok alkalmam volt fázni :) De hogy objektív választ adjak, a met.hu-n visszamenőleges időjárási adatok is elérhetők. Ezek szerint az elmúlt 90 napban az átlaghőmérséklet 21-23 fok volt, ami 1-2 fokkal melegebb a sokévi átlagnál. Csapadék fele-harmada esett az átlagosnak, és a napfénytartam is elérte legtöbb helyen az 1000 órát, az átlagos ~800 helyett. Kimondottan száraz, meleg nyarunk volt.
2013. szept. 8. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!