Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha félek a szelleme...

Mit tegyek ha félek a szellemektől? :/ Ha melegem van akkor sem rakom ki a lábam a takaró alól inkább megsülök. Nem tudok úgy elaludni, hogy nincs rajtam takaró. :/ Nagyon ciki.12 éves vagyok.

Figyelt kérdés
Mit csináljak.?? :/
2012. júl. 30. 20:59
1 2
 1/13 Olga néni ***** válasza:
55%
Mondta már neked valaki, hogy nincsenek szellemek? Vagy te már láttad őket? Ha igen, akkor nagyobb a baj, mint gondoltad!
2012. júl. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
39%
Ha láttad is, állj le a szerről.
2012. júl. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát komolyan,érdemes feljönni az oldalra,némelyikőtök olyanokat ír:))
2012. júl. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgulj nem ciki, de a szellem a takaró alá is bebújik leskelődni:O
2012. júl. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Olga néni ***** válasza:
100%
Takaró alá? És tapperol is? Kezd érdekes lenni a dolog! Rohadt, perverz szellemek!
2012. júl. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%

Apukám 7 évesen elvesztette az apukáját. Amikor nagyobb lettem, mesélte, hogy mutogattam. Mondtam neki, hogy ott volt egy bácsi. Apukám erre azt felelte: "Milyen bácsi, bántott téged?!" Erre én azt feleltem, hogy nem, vicces bácsi volt. Apukám rögtön tudta, hogy a nagyapám volt, hiszen humoros volt a természete.

A semmire mutogattam. Úgyhogy szerintem léteznek szellemek. Akik a kérdésre válaszoltak:

Honnan tudjátok, hogy biztosan nincsenek szellemek? Inkább azt is rakjátok oda, hogy szerintetek nincsenek szellemek!

Amiről azt állítjuk, hogy nem létezik, honnan tudjuk, hogy valójában nem létezik?

2012. aug. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

még nagyon fiatal vagy és ezért félsz ennyire de attól hogy betakarózol attól még nem lessz jobb , SŐT a szellemek a falakon is áttudnak menni , akkor egy puha takaró??? ugyan mit jelent az nekik,?--

-szinte semmmit, csak ha akarnak nem mennek oda,.. :)))

2012. aug. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

mintha magam látnám.kösz,hogy feltetted a kérdést helyettem.én is ugyan így vagyok.még nyáron is a tonnás zöld takaróban alszom,csak az orrom látszik ki.nem egyszer ébredtem arra,hogy anya ordibál:HOOOOOOOLLLLL VAAAaAAAAAGY?!

aztán ordítok,hogy:AAAAZ ÁÁÁGYBAAAAn.

merthogy Nem vesz észre.

2012. aug. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ez egy szellemes vicc volt :-)

. Gondolj rá, amíg fent vagy az ágyban. Képzeld el a szellemet, és amikör közel van, öleld meg. Sokat fog változtatni.

2012. aug. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Velem is van néha így,de én azt ajánlom,hogy ne foglalkozz velük,mert annál inkább folytatódni fognak ezek a dolgok!

És nem ciki,mert valakinek még felnőttkorában is e van!És félni nem kell addig,amíg meg nem támad,(ha van egyáltalán valaki a házatokban)vagy amíg meg nem látod.

2014. jan. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!