Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A counter strike source hoz...

A counter strike source hoz van egy csalás aminek I71 a neve és nemtudom hogy azon belül a triggerbotban mirejó az usekey légyszi mondjátokel és hogy hogyan kell használni?

Figyelt kérdés

2013. szept. 5. 13:31
 1/2 anonim válasza:
Miért kell csalni?
2013. szept. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 XTiger válasza:

Ha 1-esen van akkor használja az általad megadott keyt, és valahol az mellet lehet beállítani hogy mire lőjön, head,chest stb..

És ha csak a head van egyesen, és az usekey is 1-esen van, akkor csak akkor fog lőni ha az ember fején van a célkereszt, ha rosszul tudtam bocs, épphogy kipróbáltam, és elég régen használtam. Egyébként Elsőnek igaza van, nem kell csalni, én is csak egyszer használtam amikor lebannoltak valahonnan( tisztán játszottam ) és a csalókat meg fent hagyták, utána visszamentem csalással, de akkor meg már nem bannoltak :DD

2013. nov. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!