Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan érezzem jól magam a...

Hogyan érezzem jól magam a bulin? (szalagavató after)

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy végzős vagyok, és lesz ez az after a szalagavató után. 1x voltam clubban és nem tetszett, mert tele volt p*csákkal,drogosokkal stb. Nyílván ez nem nyílt rendezvény, tehát több sulis lesz, más környezet. Az osztálytársaim nagyon bulizósak, viszont akikkel igazán jóba vagyok azok sem ilyen partyarcok. Ha van lehetőség leülni és beszélgetni valahol, és persze közbe piálni az oké, mert a tánc nem nekem való.(kocsmába szivesen beülök beszélgetni) Ahol legutóbb voltam ott nem volt hova leülni. Aki már volt ilyenen attól kérnék véleményeket. (és esetleg mikor nem ciki hazamenni ha számomra nem jó a party?)


nagyon köszi (trollok kíméljenek :) )


2013. szept. 5. 18:07
 1/3 anonim válasza:

Mintha a gondolataimban olvasnál! :)

Szintén végzős vagyok és nagyjából ugyanez a helyzet velem is. Sosem tudtam igazán élvezni a club-okban való ottlétet, többek között az általad említett okok miatt. Egyesek görcsösen ragaszkodnak az efféle bulizáshoz, és próbálják a többieket is rákényszeríteni, de van aki egyszerűen nem ilyen beállítottságú ember. Erre itt vagyunk példának mi is. A "buli" nem mindenkinek ugyanazt jelenti. Amúgy mára a szalagavató is számomra kicsit érdekes irányba torzult. A kötelező osztályonkénti műsor is egy új hülyeség azért hogy lehessen még több pénzt szórni, az afterparty is ugyanez. Nálunk hónapokkal ezelőtt elkezdték szervezni és úgy csinálnak mintha a világ legfontosabb dolga lenne.

Én azt tanácsolom Neked, amit én is tenni fogok:

Ne erőszakold magad semmi olyanra ami számodra kifejezetten kellemetlen. Amint a hivatalos szalagavatónak vége, akkor mész el amikor akarsz. Az afterparty-t nálunk nem a suli szervezi, feltételezem ez nálatok is így van.Én elfogok menni rá, lehet viszek még pár embert, megtapasztalom kicsit a dolgot, ha nem jön be akkor átmegyek egy számomra élvezhetőbb környezetbe, vagy egyszerűen haza megyek. Ezenkívül nálunk óriási tömegről beszélünk, ha elmennél valószínűleg nem sokan vennék észre a hiányodat.


Ez az én kis személyes véleményem, és megmondom őszintén örülök hogy nem vagyok az egésszel egyedül. Ez az év kifejezetten elbaszott, túl kell esni rajta sajnos.

2013. szept. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is örülök, hogy nem csak én vagyok így :) Szerintem én is elmegyek, megnézem ,de ha nem lesz jó akkor hazamegyek. Mivel nálunk sem suli szervezi, ezért tele lesz külsőssel. Minden ekörül forog, pedig még több hónap van hátra az eseményig.... Ahogy mondod ez egy elbaszott év, túl kell élni. Ha meg szar lesz a buli hazajövök, aztán ha inzultálnak azt mondom nem vettek észre, emrt mással voltam.
2013. szept. 6. 23:37
 3/3 anonim válasza:

Előző vagyok.

Csak ismételni tudnám magam, ne nagyon foglalkozz az egésszel ha számodra semmi jelentőséggel nem bír, vagy egyenesen taszít. Ez igaz a többi ember véleményére is. Miért inzultálnának azért mert elmentél? A "kötelező" megjelenést megtetted, az ég világon semmi köze ahhoz hogy Te mettől meddig tartózkodsz ott. Tudom hogy ezt könnyebb mondani mint megtenni, mert időről-időre én is több figyelmet szentelek a külső véleményeknek, de ha belegondol az ember akkor rájön hogy csak tönkre teszi magát ezzel. Ez az utolsó évetek, messze nem ez a legfontosabb dolog idén, akárki akármit állít. Tégy kedved szerint, a többségükkel valószínűleg úgysem fogsz találkozni évekig.

2013. szept. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!