Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » WoW inditásánál mi ez?

Dani99211 kérdése:

WoW inditásánál mi ez?

Figyelt kérdés
Letöltöttem a tauri WoW jelenlegi verzióját elindítom és eddig minden rendben. Végigmegy az intró behozza a bejelentkezési lapot beírok mindent ami kell és bedob egy hibaüzenetet. Ezután már csak kilépni tudtam! segítsen valaki! És még ha ráértek van magyarosítás a játékhoz? (tudom hogy magyar tört szerver de videókban is láttam hogy angolul van szinte minden)

2013. szept. 5. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:

A hibaüzenet leírhatnád ide, mert így csak tippelni lehet a hiba okára...


Magyarosítás nincsen.

Úgy tudom volt már pár próbálkozás magyar törtszervereken a lemagyarosításhoz, de nem hiszem, hogy sokáig jutottak.

Több tízezer küldi, item, spell, szöveget kellene lefordítani. Ehhez sok ember és még több idő kellene.

2013. szept. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na a magyarosításnak itt nincs vége mert haverom talált olyan magyarosítást ahol csak az nincs lefordítva hogy az npc mit mond. Egyébként rájöttem mi volt a gond csak jött még egy probléma. néztem videókból hogy a data meppában lévő realmlist-ben a realmot át kell írni mert taurin akarok játszani. társítom átírom amit kell és menteném de azt írja hogy írásvédett. most hogy írjam át? :(
2013. szept. 6. 15:13
 3/4 anonim ***** válasza:
jobb klikk a fájlra-tulajdonságok és vedd ki a pipát az írásvédettség alól majd mentsd el...
2013. szept. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. szept. 6. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!