Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nyelv és kommunikáció 6....

Nyelv és kommunikáció 6. évfolyam munka füzet antalné szabó ágnes, raátz judit (zöld színű) segítség kéne, lennt bőv. Mit írjak ezekre?

Figyelt kérdés
Még az elején vagyunk a könyvnek, a mit tanúltunk a kommunikációról? címen van, van aza feladat h egészítsd ki a levelet megszólítással ezt: Megnéztem a nagy ivószobát is, hol szimpadunk állott. halovány örömtelen száraz ködalakok vettek körül... itt töltött napjaim szelemei. hosszan beszélgettem velük;beszédük komoly merengő volt csak néha mosolyogtam bágyadtan fájdalmassan. nah erre mit kéne írni? ezt: Megnéztem a nagy ivószobát is, hol szimpadunk állott(!) halovány örömtelen száraz ködalakok vettek körül... itt töltött napjaim szelemei. hosszan beszélgettem velük;beszédük komoly merengő volt(!) csak néha mosolyogtam bágyadtan fájdalmassan. így kéne lennie jeleztem a (!)-el

2013. szept. 6. 16:20
 1/1 A kérdező kommentje:
* Magyar nyelv és kommunikációhoz kellene :)
2013. szept. 6. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!