Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha már megismertétek egymást...

Ha már megismertétek egymást valakivel, miről beszélgettek?

Figyelt kérdés
Szóval már túl vagytok a kedvenc film, zene, gyerekkor, nyaralások, szülők, tesók, stb. stb... Akkor utána miről beszéltek? Az az igazság hogy beszélgetek egy ideje valakivel de néha teljesen 'csönd' van, mert mindkettőnk elég szótlan egyébként. Félek hogy többet nem akar majd velem beszélni mert ő már megemlítette hogy túl szótlan vagyok. :( Miről beszéljek neki?

2013. szept. 4. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Bármiről.

Mit csináltál aznap, kivel milyen hülyeséget csináltál, stb stb.. Aztán ő is felhoz valamit, és így megy tovább.

2013. szept. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
matematikáról -> mert matematika tanár vagyok
2013. szept. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hm értem, köszi.. csak mondjuk nem sok minden történik velem, suliba megyek, hazajövök gépezni, szóval érted. :S matekot nem hiszem hogy szereti ő se, szóval max arról hogy milyen bénák voltunk belőle. :D köszi a válaszokat, jöhetnek még tippek. :)
2013. szept. 4. 13:13
 4/5 anonim ***** válasza:

veszéljetek arról, amit mind a ketten szerettek csinálni.

Én például már több, mint egy éve levelezgetek egy lánnyal, akivel a közös pontunk az írás. Ő is nagyon szeret írni regényt/novellát/történetet. És mindig megmutatjuk egymásnak az aktuális irományzunkat...

Néha meg megmutatjuk egymásnak, hogy éppen milyen könyvet olvasunk, ha mind a ketten olvastuk, kielemezzük, megyvitatjuk a témáját. Vagy ha még egyikünk nem olvasta - és jó könyvről van szó - akkor ajánljuk a másiknak, hogy olvassa el.


Még másról is szoktunk beszélgetni: időjárásról (mivel nagyon messze lakunk egymástól, néha napján érdeklődünk, hogy éppen a másiknál milyen az idő), szerelemről, családról, BLOGOKRÓL - ő is vezet blogot, meg én is, meg néha, ha valamelyikünk talál egy új/jó blogot, akkor megmutatjuk a másiknak is, hogy ő is olvassa...


Aztán meg csak úgy beszélgetünk mindenről...

És én nem hiszem, hogy annyira ismernéd, hogy ne legyen amit kérdezz róla - vagyis oké, hogy tudjátok a másiknak a kedvenc filmjét, színét, állatát, a családi helyzetét, hogy van-e testvére, és ha van fiú-e vagy lány, nagyobb-e, vagy kisebb...

Szóval szerintem mindenkinek van még amit mesélni magáról/megtudni a másikról :)

2013. szept. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jó ötletek, köszönöm. :)
2013. szept. 4. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!