Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fel lehet ezt fogni, hogy...

Fel lehet ezt fogni, hogy egyszer meghaltok, konkrétan nem fogtok tovább létezni?

Figyelt kérdés

Én (mint a legtõbb ember) képtelen vagyok.

Amúgy ti hisztek a reinkarnációban?Én hiszek.:)



2013. szept. 6. 16:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Születésem előtt nem vótam, halálom után nem leszek.

Eccerű ez, mint a faék!

2013. szept. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ne gondolj rá!Éldd az életed!Egy biztos elkerülni nem lehet!Biztosan befog következni mindenkinél aki él,létezik!De én ugy képzelem el hogy azoknak mindenképp jobban fáj hogy elmész akiket magad után hagysz itt a földi életben!Valami olyasmi lehet mint amikor mélyen alszol és nem álmodsz!(SEMMI SINCS teljes kikapcs.)Csak ebből nem ébredsz fel!Régebben hittem a reinkarnácioban de ma már kevésbé illetve nem is foglalkozatott ez a téma mostanság!
2013. szept. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem igazán lehet felfogni. Ezért találják ki az emberek a vallásokat, hogy elhitethessék magukkal, lesz még élet. Akár a mennyben, akár újraszületve.
2013. szept. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Skywalker33 ***** válasza:
29%

emberek, nem véletlen hogy a tudatlanság a főbűn a budhizmusban.

Járjatok már ennek tényleg utánna mert tudatlanúl megint egy haszontalan életet fogtok csak élni.

Az interneten vannak jó dolgok is.

Nincs halál ezért nem tudod elképzelni.

Szerinted van beszélő kavics?

Nincs mert valami más beszél a testben nem az anyag.

Ébresztő!

T :)

2013. szept. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
szerintem meg van élet a halál után, nem ilyen mint a földi élet,nincs rossz csak jó.Hiszek benne ,mert nem vétkezem...
2013. szept. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mert nincsen filozofia kategoria?



Halal tenyet nem lehet elfogadni! Mindekibe benne van az elni akaras kenyszere hisz gondolj bele sok ongyilkos-jelolt mert nem kepes vegrehajtani amire keszul?


Reinkarnacio szerintem nincs!


Szerintem nagy sotetseg van a halalozas utan!

2014. febr. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, fel lehet fogni.

A reinkarnáció pedig nem létezik - úgy biztos nem, ahogy a buddhizmus mondja. Pl. az emberiség olyan gyorsan szaporodik, hogy ha létezne reinkarnáció, akkor a legtöbb embernek ez lenne az első, vagy legfeljebb a második élete (és az első a közelmúltban lett volna).


Még sok más probléma is van ezzel az elmélettel... ha igaz lenne, akkor pl. már élnének köztünk annyira megvilágosodott emberek, akiket mi elképzelni sem tudunk.

2014. aug. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én úgy képzelem el, mint mikor alszom (és nem álmodok) akkor sem fogom fel, hogy mi történik, hogy alszom. Nem érzek semmit, nem is tudom, hogy létezek. Szerintem ilyen. Aztán majd megtudod. Egyszer. :)
2018. febr. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!