Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mikor érdemes...

Szerintetek mikor érdemes sulit váltani?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy gimibe járok és még csak egy hét telt el, de az az igazság, hogy nem nagyon tetszik a suli, nagyon sokat kell tanulni már most is és attól félek, hogy ha később még többet kellesz,akkor nem fogom bírni. A tavalyi iskolai évben elmentem felvételire egy kereskedelmi akadémiára is, először oda szerettem volna menni,de utána meggondoltam magam, nem is tudom, hogy mi miatt és most már kezdem megbánni, hogy gimibe iratkoztam. Szerintetek már most szóljak a szüleimnek, hogy jobb lenne a másik iskola, vagy majd csak később, hogy hátha meg szokom még ezt a sulit..?

2013. szept. 6. 18:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem szólhatsz. Egy ismerősöm is így járt. Szólt a szüleinek 1-2 hét után és átiratkozott a másikba, sokkal jobban tetszik neki.
2013. szept. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!