Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Justin Bieberben mi rossz?

Justin Bieberben mi rossz?

Figyelt kérdés

nagyon fontos!!!!!

pl. nyávogós hangja van, megbántotta Selenát meg stb...(szegény selena)

bocsi jb fanok....



2013. szept. 6. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
egyszerűen ott kezdjük,h nemm bántotta meg Selenát,hanem Selena kezelte gyerekesnek ...és i love Justin Bieber
2013. szept. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de justin egyszer megbántotta ... látom nem szeretsz újságot olvasni.... -_-
2013. szept. 7. 16:04
 3/8 anonim válasza:
aham Justin megbántotta egyszer Selenát, Selena meg sokkal többször Justint.. úgyhogy szerintem inkább szegény Justin, ha már mindenképp sajnálni kell valakit.. a kérdésre pedig hát szerintem az emberek nem szeretik a baby-t és a One Time-t és nem ismernek több számot Justintól pedig szerintem a Belive album elég jól sikerült meg mostánában ugye össze vissza hazudik róla a TMZ pl leköpte a rajongóit meg elütött egy lesifotóst hát ez mondjuk egyik se igaz, de szokott hülyeségeket csinálni és gondolom ez nem valami szimpi az embereknek
2013. szept. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
jó mind1 lényeg h undorító... és Selenának volt oka biztos .... (sokszor kiírta hogy mivan h van ...) szval inkább.... -_-
2013. szept. 8. 17:18
 5/8 anonim ***** válasza:

ember ne küldd már a számálmat...-.- te vagy az ..leírtuk h mi volt,azt h Selena nézte le Justint ..és nem fodítva,,akk miért nem tudod elfogadni (ha nem tod elfogadni,akk ne kérdezd)

ui:#1 vagyok

2013. szept. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ROHADJON MEG A JUSTIN BIEBER ÉS A FANOK IS ;)
2013. szept. 9. 13:31
 7/8 anonim válasza:
Rohadjon meg Justin és a fanok is? mit ártottak neked ember? mi az hogy te mások "halálát" kívánod? te mit képzelsz magadról, azt gondolod hogy te több vagy? Rohadtul nem!! Csak egy szánalmas utáló ennyi vagy..
2013. okt. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nagyon szánalmas, hogy kérdezel valamit, aztán meg rohadjon meg aki nem ért egyet és azt sem értem miért foglalkozol olyannal, amit utálsz? Valószínűleg senkit nem érdekel, hogy te itt most bunkózol, csak neked lesz rosszabb a napod tőle..
2013. okt. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!