Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 14 vagyok és tudom hogy...

Balla bernadett kérdése:

14 vagyok és tudom hogy hihetetlen de furcsa dolgok történnek velem nagyon félek. Micsináljak? Meghülyültem vagy ez lehetséges? . /LENT/

Figyelt kérdés
Pár napja láttam egy filmet amiben a körből a lány volt.Nem féltem meg semmi film oszt cső. De tegnap egyedül voltam itthon és a polcról a LEGBELSŐ pohár kiesett a többi megse mozdult hívgálnak nem szólnak bele.Tv ki-be kapcsol. tudom hogy hihetetlen de nagyon félek.. megbolondultam? vagy igaz? :ooo..segítsetek

2013. szept. 7. 10:26
 1/9 anonim ***** válasza:
ezen jár az eszed és bevonzod.
2013. szept. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem csak beképzeled magadnak...
2013. szept. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Semmi összefüggés! Nem tudom, fel fogtad-e, de az a lány egy színész! Hús-vér ember, mint te vagy én!
2013. szept. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

tudom hogy hús vér ember..


de akkoris nagyonparaa..


nem hiszem hogy képzelődök és kikapcsol a tv :))

2013. szept. 7. 12:01
 5/9 anonim ***** válasza:
De ezt biztosan beképzeled..:) Velem is voltak ilyenek, kb 1 hónapig teljesen élethűnek hittem dolgokat.. Pl hogy a szekrényembe van valaki, miközben elvileg csak egy egér kaparta/rágta a falat.. Meg hogy este amikor lefekszek aludni, akkor az ágyam mellett áll valaki, és csak várja, hogy odanézzek, de nem mertem.. De ezek a dolgok nem történnek meg, csak a te képzelőerőd dolgozik ezerrel..:D Látod velem se történt semmi, csak annyi, hogy azt az egy hónapot végigstresszeltem..:D Azóta se nézek nagyon horror filmeket:))
2013. szept. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Bár nekem az lehetett a gond, hogy olyankor nagyon "bekockultam" és naponta 4-5 horrort néztem meg 1 héten keresztül..:)


Nem véletlenül írják ki, hogy 18+ :)

2013. szept. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem az ember simán megtudja különböztetni a dolgokat attól, ami megtörtént, vagy ami nem. Legalábbis én még soha nem "képzeltem be" semmit, de nem is lehet, ez hülyeség. Kérdező, szerintem ha nem találtad ki ezt az egészet, valószínű hogy van ott valami.. Hiszek a szellemekben, sajnos tapasztalat.


Amúgy a "hívgálnak" mit akar jelenteni?

2013. szept. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azt hogy percenként hívnak telefonon de nem szólnak bele vagy csak szuszogás még éjszaka is.. Lehet hogy tényleg csak képzelődök.. de nem hiszem hogy beképzelem hogy kikapcsol a tv.. De azért köszönöm:))
2013. szept. 7. 15:19
 9/9 A kérdező kommentje:
de szerintetek meghülyütem?:O vagy ez lehetséges?
2013. szept. 7. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!