Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki írta és mi a címe az...

Ki írta és mi a címe az alábbi versnek?

Figyelt kérdés
A napokban a rádióban volt 1 vers és lemaradtam az elejéről sajnos:( nem tudom ki írta és nem hallottam az elejét. A halottak napja alkalmából ment ez a vers és falevelekről szólt. A lényege az volt, h 2 falevél volt a fán és beszélgettek. Az egyik dícsérte a másikat, h milyen jól néz ki a másik + mondta, h dehogy néz ki jól már öreg sárga stb. elkezdtek beszélni, h mi lesz azokkal a falevelekkel, akik leesnek a fáról, hová tűnnek? vissza jönnek még? vagy mi lesz velük? ezt még nem tudta megmondani egyik falevél sem hisz még nem jött vissza 1 sem és erről beszéltek nagyon szépen és hosszan már csak ők ketten voltak a fán és addig beszéltek erről míg le nem esett az egyikőjük. Nem tudja véletlen vki, h ki írta és mi a címe? Nekem nagyon tetszett. Előre is köszönöm szépen a segítséget, ha tud vki segíteni. Remélem hallotta már vki ezt a verset.
2009. nov. 2. 22:16
 1/4 A kérdező kommentje:
vagyis nem is vers, hanem inkább mese sztem:)
2009. nov. 2. 23:33
 2/4 A kérdező kommentje:
Azóta megtudtam annyit, h ez a beszélgetés 1 mesében volt, 1 részlet 1 meséből.....de azt még nem sikerült megtudnom, hogy melyik meséből:((( Nem tudja valaki?:)
2010. febr. 10. 08:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Keresd vissza az adott rádió honlapján a műsort idő szerint, hátha meghallgathatod újra. Vagy írjál a műsor szerkesztőjének.
2010. febr. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia! Köszi szépen a segítséget:) Már nem tudom, h melyik rádiót hallgattuk:( kocsiban hallgattuk és nem emlékszem már, h melyiken volt, mert mindig váltogatták, hol ezt, hol azt hallgattuk, mikor melyiken volt jobb zene, műsor......

Azért köszi szépen:)

2010. febr. 10. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!