Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Voltatok már úgy iskolában/mun...

Voltatok már úgy iskolában/munkahelyen, hogy be voltatok tépve vagy ittatok előtte?

Figyelt kérdés
Vagy bármi kábszert fogyasztottatok előtte,és mondjuk észre is vették.Mennyire hat a tanulásra,oda tudtatok e figyelni tőle.

2013. szept. 8. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:
en ugy voltam suliban ,hogy elotte egy discoban voltam.hazamentem aludtam kb.2 órát aztán mentem iskolába,szerintem még volt bennem alkohol mert eléggé berúgtam...Nem tudtam figyelni,volt mit csinalnom ,hogy ne aludjak el az órakon:D
2013. szept. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 cli_hlt ***** válasza:
100%

Az alkohol és a marihuána valószínűleg nehezebbé fogja tenni az odafigyelést, és az is valószínű, hogy ezek hatása alatt nehezebb lesz a hallottakat megjegyezni, mivel mind a kettő rontja a rövid távú memóriát (legalábbis a hatás alatt).


A stimulánsok akár pozitívan is befolyásolhatják a koncentrációs képességet, ezért hiperaktív gyerekeknek szoktak is felírni ritalint, ami az amfetamin rokona.


Ez persze nem azt jelenti, hogy egy kis kokain, vagy speed simán elmegy munkahelyen / suliban, sőt, erről én mindenkit lebeszélnék.

2013. szept. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam már beállva suliban, nem is egyszer. Senki nem vette észre soha. Ilyenkor gyakrabban rajzolgattam órákon, de azért figyelni is tudtam. De ez már régen volt, most már nem "pazarlom" a zöldet ilyesmire :D
2013. szept. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az joxd:)nem vettèk èszre hogy mien vörös a szemed?:)
2013. szept. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

A haverok észrevették (még jóhogy, hiszen általában ők is benne voltak), de a tanárok nem. Ha meg még is, max annyit mondtam, hogy keveset aludtam múlt éjjel. Szóval nem volt gond. Amúgy több éves tapasztalataim alapján az emberek sokkal kevésbé érzékelik, hogy te be vagy állva, mint ahogy azt hiszed. Sőt általában egyáltalán nem. Tény, hogy mérföldekkel jobban irányítható (és ezáltal leplezhető) a hatása mint pl az alkoholé (még akkor is, ha nagyon be vagy állva).

Viszont akkoriban szinte minden nap szívtam ami egy idő után egyszerűen feleslegesen sok volt. Azóta lassítottam, már jóval mérsékletesebb vagyok mint régen.

2013. szept. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Aha. :D 1x, és senk nem vette észre. A tatámmal voltunk valahol, és mindenki be volt állva, megkínáltak pálinkával. Többel is, mint kellett volna. :) Részeg nem voltam, de becsiccsentem rendesen. Pár órára rá mentem suliba. Kicsit nehezebb volt odafigyelni, meg én is nagyrészt rajzolgattam a füzetembe, de semmi bajom nem lett. :)
2013. szept. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Húú nem is 1x. :D

Fűvel nagyon komoly, érdekesebbek voltak az órák.

De a kóla mindent visz xd

2013. dec. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ja, sütiztem előző nap aztán másnap éreztem.

Kicsit bambultabb voltam, buszon is jobban ment a zene :D

Órán pedig nem tudtam elolvasni ami a füzetemben van.

Aztán a tanár szólított hogy olvassak...

Alig bírtam elolvasni mi volt ott, elég szar helyzet volt.

2013. dec. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!