Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy bírjam ki ezt a 3-4évet...

Hogy bírjam ki ezt a 3-4évet suliban? Hogy foglaljam le magam, hogy gyorsabban teljen az idő?

Figyelt kérdés
Utálom a sulit kiközösítennek és hülyének néznek és folyton b@.sz.tat.nak? Hogy írjam ki? Nincs valami megoldás?

2013. szept. 9. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Leirnad bovebben, hogy miert piszkalnak? Nem tehetsz ellene valamit?

A kerdesedre valaszolva csinalj olyan dolgokat amiket szeretsz, legy sokat azokkal akikkel joban vagy, segits a szuleidnek pl a hazimunkaban. Beszerezhetsz egy haziallatot is ha meg nincs. Olvashatsz, sportolhatsz, rajzolhatsz stb stb.

2013. szept. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
hát, lehetsz magántanuló is.
2013. szept. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

hogy lehetnék magán tanulo anyuék nem engedik ,de szeretnék az lenni 18.koromban nyugodtan át mehetek magán tanulásban nem?

csúfolnak meg gondor a hajam ha beszélek hulyének néztek utálnak mert 16éves létemre nem járok disco-ba és nem fekszem le azzal ,akit elore meg látok és nem iszok stb.. ellentétben veluk és tanulok is ,hogy legyek valaki az életben! kozopnak és rugdosnak stb..

2013. szept. 9. 19:45
 4/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat a hibákért diszlexiás vagyok.
2013. szept. 9. 19:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha az lebegne a szemed előtt, hogy lehetne még ennél is rosszabb? Tudom, hogy nem nagyon dob fel:S:S Stay strong!! És ha keresnél neten barátokat? Vagy meditáció esetleg? Am, mutatok vmi jót mindjár' privibe
2013. szept. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

"csúfolnak meg gondor a hajam ha beszélek hulyének néztek utálnak mert 16éves létemre nem járok disco-ba és nem fekszem le azzal ,akit elore meg látok és nem iszok stb.. ellentétben veluk és tanulok is ,hogy legyek valaki az életben! kozopnak és rugdosnak stb.."


Hmm, mióta én jártam iskolába ennyire elkorcsosultunk volna?


Na figyelj, engem is volt aki cikizett gimnáziumban. Én fiú vagyok és voltak fiúk és lányok is akik úgy gondolták jó móka engem szivatni. Fiúknál ennek vége lett miután összevertem az egyik ilyen srácot. Lányok is visszavettek ezután. Teljesen 11.-ben hagyták abba. Addigra "beérett a fejük lágya". Mondjuk én is megváltoztam 11.re; kedvesen beszéltem azokkal a lányokkal akik próbáltak szemétkedni (ilyen, "hagyd rá" hozzáállással). Nem tudtak mit kezdeni a helyzettel és abbahagyták. 12. meg a legboldogabb évem volt az összes iskolai éveim közül.


Nem azt akarom javasolni, hogy menj verekedni, hanem, hogy álljál ki magadért. Azért cikiznek, mert hagyod. Van akit zavar, hogy esetlen ember van a környezetében és ezért bántja őket. Más csak élvezi, hogy mindenféle megtorlás nélkül kiengedheti rajtad a frusztrációit. Megint más meg csak szadista, de ezek is gyávák, csak a gyengékkel mernek kikezdeni.


Egyébként azt feltételezem, hogy legalább egy-két barátod van az osztályban. Nem lehetsz az egyedüli.


Ezt a magántanulói dolgot meg felejtsd el, egy hülyeség. Ne szakítsd ki magad a közösségből, mert később megbánod.


Ha sehogy sem megy a jelenlegi osztályoddal, beszélj szüleiddel, kérjék meg az igazgatót, hogy rakjon át egy másik osztályba.


Végső megoldásként másik iskolába is átjelentkezhetsz.

2013. szept. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!