Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Baj ha nem bírom a vért?

Baj ha nem bírom a vért?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok.Már attól is Rosszul vagyok ha lehorzsolom a térdem...a boncolós filmektől pedig egyenesen hányok.Régen nem voltam ilyen csak kb. fél éve kezdődött.Mi lesz ha majd menstruálok?! Már előre félek...mit csináljak? Hogy győzzem le ezt a 'betegséget'?

Kérlek írjatok



2013. szept. 9. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:
nézz sok horrorfilmet. szerintem egy idő után már jobb lenne, nem kell hogy Fűrésszel kezdj, csak valami lightosabbal.. de ha ennyire rosszul vagy tőle a menstruációval tényleg bajok lehetnek szóval jah..
2013. szept. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát megpróbálhatom...
2013. szept. 9. 20:14
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem meg pont, hogy ne horror filmeket nézz. Csak rossz/ijesztő emlékek fognak a vér látványához kapcsolódni és talán még ronthat is a helyzeten. Próbáld meg belátni, hogy ez egy természetes dolog. Boncolós filmeket meg nem tudom miért nézel, azoktól nagyon sokan rosszul lennének:D
2013. szept. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hát velem úgy volt hogy először féltem a horrorfilmektől, de sokat néztem és valahogy hozzászoktam, ezért ajánlom azt, de te tudod.
2013. szept. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát lehet azért van mert régen sok horrort meg boncolós filmet néztem de ma már nem birom ezeket gyomorral..:/
2013. szept. 9. 20:32
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezért nem ajánlott 18 év alatt horrort nézni, mert ilyen hatása lehet:/
2013. szept. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elég nagy baj az, ha ennyire nem bírod. Általában az ilyen félelmek valamilyen pszichés okkal vannak kapcsolatban. Ajánlom, hogy menjél pszichiáterhez, biztos tud segíteni.
2013. szept. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem furi ezzel pszihiáterhez fordulni?
2013. szept. 10. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!