Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan változtassak magamon?

Hogyan változtassak magamon?

Figyelt kérdés

Segítséget szeretnék kérni abban,hogy hogyan változtassak a külsőmön... mások szerint szép vagyok /fiuk,lanyok egyarant mondtak/ de nem vagyok képes elfogadni magamat.Egyszerűen nem megy..Sokan önbizalomhiányosnak hisznek.. Világosbarna,mell fölé érő hajam van,kékeszöld szemem.

170cm vagyok és 55 kg.Imadook sportolni(kiskorom óta foci az életem) szóval a súlyommal nincs igazán problémám.

Arcomon vannak pattanások,amik miatt most már elmentem bőrorvoshoz..szóval haladok ..tippeket szeretnék,hogy hogyan tudjam mégis elfogadni magam,és ha csak egy picit is,de hogy tudjak magamon változtatni:)

16/L



2013. szept. 10. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Bár a megadott információkból nem igazán jön le, hogy is nézel ki, de nem hiszem, hogy a külsődön kellene változtatni, sokkal inkább a belsődön, azon, hogy elfogadd magad. Nem létezik tökéletesség, mindenkin vannak kisebb-nagyobb hibák, de ez nem tesz téged kevésbé széppé, csak EMBERRÉ. Főleg a lányok körében szokás a legapróbb hibákat is kiszúrni saját magukon, amiken sok esetben változtatni se tudnak, de azért csak foglalkoznak vele, és csúnyának tartják magukat miatta. Ne tegyék, elárulok valamit: Senki másnak nem tűnnek fel ezek az apróságok, és még ha fel is tűnne, nem érdekelné, mert a szépség nem egyenlő a tökéletességgel. Sőt, az igazi szépség az apró hibákban rejlik :)
2013. szept. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

A pattanásokra lehet megvan az ok, hogy miért vannak.


Az önbizalomhiányos emberek (mint amilyen én is voltam) a napi rutinukból bizonyos szinten pánikolnak.


Mihelyes jobban éreznéd magad a bőrödben, el is tűnnének ezek. (nekem is most tüntek el kb 3-4 hete).


Ha ez mellett még zsírosodik is a bőröd, akkor reggel-este gyors zuhany szappannal. (aloe vera vagy antibakteriális).


Férfi létemre már nincs pattanásom. Pedig sose volt, hogy olyan hogy nincs valahol.


Elfogadásnál más lesz a problémád egyébként. Szerintem te várod, hogy valaki leszólítson, randira hívjon, éreztesse hogy milyen jó vagy. Na sokan ezért lesznek önbizalomhiányosak, mert azt gondolják, hogy majd "jön egy pasi" és ha nem, akkor biztos csunya vagyok.


Neked kell lépned, ha el akarod fogadni önmagad.

2013. szept. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindkettőtöknek a választ :) ment a zöld kezecske :));)
2013. szept. 11. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!