Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Honnét lehet hulladékvasat...

Tigris19 kérdése:

Honnét lehet hulladékvasat hozni, az indiánok honnét szerzik be azon kivül hogy gondolom ellopják?

Figyelt kérdés
Külföldre megéri kimenni lomozni,vasazni,

2013. szept. 10. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Régen Ukrajnából hozták be a rezet. Igazi kis házi kohók voltak odakint. lapos táblákba öntötték az autó teleszkópjait kicserélték sima vas rudakra hogy ne látszódjon hogy megül a kocsi.

Kb 800ft volt haszon/kb és 1 tonnát hoztak be egyszerre az öreg mercik.

Mind ezt 2004 környékén.


Azóta ez a biznisz lecsenget ha mármint megy még a dolog de olyan emberek irányítják hogy nem éri meg belevágni.

2013. szept. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és ausztria,ott nem adják oda ingyen a nem használt hulladékvasat vagy a rezet? azt hallottam hogy oda is járnak ki,vagy ez csak mende monda?
2013. szept. 11. 19:55
 3/8 anonim ***** válasza:

Ausztriába többért veszik le.


Amerikába viszont nagy üzlet.

2013. szept. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Amerikába,ott miért vagy hogyan?
2013. szept. 12. 20:32
 5/8 anonim ***** válasza:

Láttam erről egy dokumentum filmet. senkit sem érdekel az utcán annyi vashulladék van hogy a bevándorló lengyel cigány már tehetősnek számít Amerikába Eleinte csak az utcáról szedte össze vasat. Persze később már átvevő telepe volt.


De ott vannak az elhagyatott autók


http://www.youtube.com/watch?v=jT2GOTMBRZY


http://www.youtube.com/watch?v=NuaDEwqrGZ4


100 megy 1 ilyen videó van fent a neten


senkié, tele rézzel és alumíniummal és persze ezek az autók 2000kg-as nem 900 mit az európaiak.


Én már nem megyek ki van házam családom,pedig tuti biznisz.

De ha neked bejön remélem meghívsz egy tripla sajtburgerre valahol Amerikába ;-)

2013. szept. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsot,még csak 25 éves vagyok, és szeretnék valamit összehozni ebbe a rrohadt életbe,de persze ha összejön ez az amerika "biznisz" meghivlak egy tripla sajtburgerre,meg egye fene egy nagy colára :D viccet félre téve,foglalkoztál te is hasonló dologal,mint amiről most beszélünk?
2013. szept. 13. 17:04
 7/8 anonim ***** válasza:

Én füstölni valót hoztam az ukránoktól. ;-)


25 évesen már vettem egy 2 éves autót kpra 26 évesen már vettem egy üres telket 2.7millióért. 30 évesen házat építettem 15m kp és 8m hitel

33 évesen visszafizettem a hitelt. 34 évesen új autót vettem kp-ra most 35 vagyok.


Persze én mindemellett dolgoztam is, és van egy lány aki nélkül ez mind nem lenne ;)

2013. szept. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ja 2007-ben buktam + lehúztak + kiraboltak abban évben volt 5 millió vesztésegem hát abba is hagytam.
2013. szept. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!