Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki meg tudná nekem mondani...

Valaki meg tudná nekem mondani a töri házit?

Figyelt kérdés
Sajnos nem figyeltem tegnap hogy Kati néni mit mond:/

2013. szept. 11. 16:45
 1/3 anonim válasza:

Szia Nóri!


Egy oldalas fogalmazást kell írni a 20. századi szélsőséges ideológiák megerősödése és a növekedő banánárak között!


Pisti

2013. szept. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jaj, köszi Pisti! Megmentettél!
2013. szept. 11. 17:09
 3/3 anonim válasza:
öm ugyan én nem tok választ írni és nem tudok kérdést ki írni de segítenétek nekem a töri házimban a 12 pontról van szó és a feladatom az hogy a szegedi eseményekről kellene egy ,,cikket,, írnom a többiek csoportban vannak én meg jelentkeztem az egyedüli munkára de nem az a jeles tanuló féle vok sajnos de igyekszem és ha most segítetek nekem akkor megérteném és egyedül is menne ha segítetek írjátok le és részleteket is írok de nagyon fontos 1 napom van rá és az én töri tanáromat is kati néninek hívják de néha durva is tud lenni nagyon fontos lenne h. bebizonyítsam én is képes vok ilyenre nem csak az ,,okos,, oszt.társaim :) légyszii fontos nagyon de nagyon és ne nézz kérlek hülyének hogy ilyenre kérlek :)
2014. jan. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!