Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gimnáziumi szöcske/szecska/ver...

Gimnáziumi szöcske/szecska/veréb/gólyaavatóra milyen ötleteket tudtok? Veletek mit csináltak? Vagy ti mit terveztek?

Figyelt kérdés

Nálunk szecska vagy szöcskeavatónak hívják ezt az eseményt. 10.-esek a 9.-eseket szívatják.

Úgy kb november elején lesz (még nem tudni pontosan mikor). és addigra kéne valami feladat. (Tehát nem előadás! Az külön lesz, arra van ötlet.)

Nekünk ezek voltak:(ezeket akkor légyszi, ne:)

Piros arannyal egymás fogát megmosni,

fellógatott mézes kenyeret csak szájjal leenni,

cukorral teli tálból egy rágót kihalászni mézzel összekent arccal,

Lufi megborotválása,

egymás (inkább fiúk) kirúzsozása csukott szemmel.

Ezekhez hasonló, könnyen megvalósítható szívatások, amik ehhez hasonló szinten van. Olvasgattam itt pár kérdést, és hasonló válaszokat, de nem nagyon érkeztek rá válaszok.

Remélem én kapok:) (Az osztálylétszámot sajnos még nem tudom, de úgy 24-26 ember körül.)



2013. szept. 11. 19:11
 1/5 anonim válasza:
100%
Nekünk olyanok.voltak, hogy pl megadtak egy címet a fogalmazásnak és szavakat, amiknek benne kellett lenniük, és a pár perc alatt összesapott fogalmazást fel kellett olvasni. Volt olyan (előre kiadva!), hoy a szecskáknak ki kellett deríteniük minél több információt egy adott személyről; lisztfújás, tejharapás (a tejeszacskót többen harapják, és azé a pont aki kiharapja. Zsíroskenyérevő-verseny, karaoke, gyors frizuracsinálás (akár csukott szemmel is) és minden osztálynak jó, ha adtok valami előre elkészítendőt, pl induló/vers írása... És hozassatok velük chipset, csokit, gumicukrot, cukrot, ilyesmi. Aki nem hoz, pluszfeladat ;)
2013. szept. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Nekünk sampiteevés volt, versírás (kaptunk szavakat, aminek szerepelni kellett benne) utána el kellett énekelni az irományt :D A többire már nem igazán emlékszek.. mi egyszerűeket kaptunk. Viszont egy másik iskolában a gólyák pelenkából nutellát nyaltak, tamponból meggylét szívtak, egy fiú uborkát kötött egy zsinórra, azt pedig a derekára. Belemártotta a tejfölbe és egy lánynak meg kellett ennie róla. De ezek elég undorítóak voltak. Volt aki hányt is :P
2013. szept. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszii:D

ezek jók:)

Még szívesen várok:D

Valakik még ajánlották a rizsevést pálcikával és gördeszka verseny WC pumpával:D Ilyesmik is jöhetnek még:D

Amúgy kiderült a létszám, 26-an vannak, és mindenképpen a tornateremben lesz:)

2013. szept. 15. 19:15
 4/5 anonim válasza:
100%

Én 9.-es vagyok, és 28-án lesz a verébavató. Még nem igazán tudjuk a feladatokat, csak annyit mondtak, hogy a fiúknak melltartóba és miniszoknyába kell elmenni gumikacsával és karúszóval, meg strandpapucsba xD Lányoknak meg ilyen kukás ruha/gumicsizma. Szünetbe ijesztgetnek minket, hogy ott lesz a lavor, ha hányni kellene. Lesz olyan, hogy énekelni kell, és lesz olyan, hogy valami kotyvalékot kell meginnunk. Nem tudom mik lesznek még :D


15/F

2013. szept. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi értelme ennek a szégyenítésnek. Aki kilencedikes az nyilván tudja, hogy joga van MEGTAGADNI.

Merjetek nemet mondani. Aki ezt kitalálta az merjen a szemem elé kerülni.

2016. okt. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!