Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Internetes csaló! Sajnos...

Internetes csaló! Sajnos ismerem személyesen! Mit lehet vele kezdeni?

Figyelt kérdés

A teszveszen és vaterán van egy lány aki folyton átveri az embereket. Regisztrál, elad és vásárol és rendszeresen szabálytalankodik és felfüggesztik( Ki tiltják az oldalról) ezek után nem küldi el a kifizetett terméket a szegény vásárlónak. Ezt kb már 7-8 felhasználó néven megcsinálta és rengeteg pénzt elcsalt ilyen módon az emberektől. Sajnos én ismerem személyesen ezt a csajt. Felismerem mikor újból és újból regisztál, mert a háttér ismerős(voltam régebben nála személyesen) meg a szöveg is. Bejelentettem többször a teszveszen és nem csinálnak ez ellen semmit, csak felfüggesztik, de nem jelentik a rendőrségen, pedig név szerint megneveztem és az iwiwen is megtalálható. Képek alapján felismerhető! Ip cím alapján azonosítható. Nem tudom mit lehetne ez ellen csinálni. Nagyon sajnálom azokat az embereket akiket átver. Régóta vaterázok és teszveszezek és én nagyon elkeserednék ha engem is átverne valaki.

Segítsetek mi tévő legyek???


2009. nov. 3. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Add meg azoknak az embereknek az adatait akit átvert. Márha meg tudod szerezni. Figyeld, hogy ki nyeri az aukcióit.
2009. nov. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De nem lehet felvenni velük a kapcsolatot csak úgy ha vesz tölem valamit vagy ha én veszek tőle valamit. Kb 50 embert átvert már. Valamilyiket csak pár száz forinttal, de volt akit több ezer forinttal.
2009. nov. 3. 19:37
 3/3 anonim ***** válasza:
sötétben jól meg kell vagdalni, hogy térjen már észhez.
2014. dec. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!