Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Felsoroljátok az animax régi...

Felsoroljátok az animax régi műsorait? ( anime + )?

Figyelt kérdés
Mikor meg az inulyashat adták rajta . Mert régen néztem őket és meg nézném megint őket de nem tudom a címeket egy kettőről néhány kép dereng .úgyhogy lecives soroljatok sokat minden felét dedosat horrort bármit előre is köszönöm :3
2013. szept. 11. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Dragon Ball Kai vagy mi úgy volt lesz, de még se lett többi volt. :)

2013. szept. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Suvorov válasza:
Slayers, Tsubasa, Yu Yu Hakusho, Bújj bújj szellem, Ikrek akcióban, Pokemon, Digimon, Yu-Gi-Oh, Vadmacska kommandó, Csajkommandó, Kaleido Star, F-Zero, Cowboy Bebop,
2013. szept. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Killua333 válasza:
73%
A legjobbat kihagytátok! Hát KUKUCSKA KALANDJAI xD Lehet hogy gyerekeknek való de én imádtam. Meg a ParaPara se volt rosz, bár az is gyerek xD De asszem a többit felsorolták. Talán Spiral amit nem láttam. JAh meg a Méz és lóhere anna ka live action-ját is adták, az meg csajoknak való és azt is szerettem xD Én sokmindent szeretek. Meg mi is volt a neve? Valami ének suli-ról szólt, de msot nem ugri kbe a neve bocs. Hát most így kb ennyi.
2013. szept. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ebben fel van sorolva,nem kell sokat görgetni


[link]

2013. okt. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm !!!
2013. okt. 28. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!