Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Létezik-e értelmes emberi...

Létezik-e értelmes emberi lény Angliában?

Figyelt kérdés
(külföldről jöttek, sajnos most nem számítanak)
2008. júl. 2. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
És Magyarországon?
2008. júl. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
:)
2008. júl. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mármiért ne létezne? Én ismerek is.
2008. júl. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%
anyád
2008. júl. 5. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
41%

nem hiszem, elvégre sokkal jobban élnek mint a magyarok, és nem csak mostanában,már több száz éve az egyik nagyhatalom.

egyébként miért kérdezed?

2008. júl. 5. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen, ez tény, hogy jobban élnek, mint mi.

De ez agyi szinten nem mutatkozik meg.

Vajon hová lettek azok a bizonyos kemény kalapos, esernyős, könyvelők, akiket pl. a Monty Pythonban is lehetett látni.

Egy teljesen kifordult világban élnek.

Persze mindenkinek lehet más tapasztalata, akinek pozitív dolgaik vannak, annak jó!

Én kb. Angliát egy génkezelt paradicsomhoz tudnám hasonlítani, kívülről szép, nagy, csábító, de ami belül van...... :S

2008. júl. 5. 16:46
 7/7 anonim ***** válasza:
90%
Sokkal több normális ember él Angliában, mint itt , de csak azért, mert nagyobb... Amerikában meg még több él, mert az még nagyobb... Amúgy meg szerintem az angolok normálisabbak általában mint a magyarok... És nem csak angolok élhetnek Angliában!
2008. aug. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!