Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Guinness rekordként bekerülhet...

Guinness rekordként bekerülhet ez a könyvbe?

Figyelt kérdés

Nem tudom, melyik rovatba illene, de jellege miatt ide írom ki.

Szóval. Feltettem magamra ott lent 49 db függönycsipeszt, 202 db-ot a melleimre. Két hete folyamatosan rajtam van. Hogyan lehet ebből guiness rekord?

Gondolom hitelesíttetni kell. De hogyan? S ilyen bizarr, felnőtt dolog is lehet rekord?

Ha mondjuk fél évet vállalok, akkor mondjuk erényöv kell, vagy hogyan győződhetnek meg arról, hogy végig rajtam volt?

Kérlek, ne írjatok megjegyzést az elmeállapotomról, mert azzal tisztában vagyok, hogy ez nem szokványos!


2013. szept. 12. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
9%
Képet :D
2013. szept. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
9%
Sírva könyörgök egy képet rakj fel :D
2013. szept. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
9%
jaja képet
2013. szept. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Őőő, elég kemény, de hát a rekordok könyvébe nem hétköznapi dolgokkal lehet bekerülni. Ellenőrizni biztosan ellenőrizik valami módon. Van azt hiszem magyar kontakt is.

Én mondjuk becsavarodnék 1-2 óra után is.

2013. szept. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%

Orvosként, férfiként nem nagyon fér a fejembe, hogyan bírod. A levételüknél visítani fogsz, ha el nem veszted az eszméleted.


Ez a hivatalos oldal [link]

2013. szept. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi az értelmes választ. Igen, valóban nem könnyű. Az un. normális emberek nyilván nem értik, mi ebben a jó, de én élvezem.

Hogy is mondjátok ti, magyarok? A mazohistának az a jó, ha nem jó! :-)

Persze ez így nem igaz. Az önként vállalt szenvedésben lehet izgató, a fogfájást én sem élvezem. Szerencsére komoly bajok elkerültek eddig.


Gondolom orvosi szempontból az állandó nyomás és az apró sebek azok amik – az elmebajon kívül – érdekesek. Ezen elgondolkodtam már. Az első percekben zokogtam, alig láttam, mit csinálok. Később a fájdalom enyhült, s olyan furcsa, különös érzés váltotta fel.

Talán a vérkeringéssel függ össze, vagy a fájdalomküszöm változik? Nem tudom.

Hason fekve aludni nem nagyon tudok, bár nem sokkal rosszabb.


Képet nem küldök senkinek, mert nem ezért teszem. A kontaktot köszönöm, megpróbálom felvenni a kapcsolatot.

2013. szept. 14. 10:53
 7/7 A kérdező kommentje:
A Guinesst nem érdekelte a dolog, de azért saját egyéni rekordom az megvan. Négy hónap telt el, s még bírom.
2014. jan. 13. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!