Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki befejezte már a Bleach...

Vancsicsi97 kérdése:

Valaki befejezte már a Bleach animét? Ha igen Ichigo és Rukia összejönnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok:)

Nagyon nagyon nagyon érdekelne hogy össze jönnek e vagy sem. Igaz már elkezdtem az animét és már túl vagyok a felén és én szerintem Ichigo érez szerelmet Rukia iránt. Én engem az sem érdekel ha spoilert irtok csak nagyon légyszi mondjátok meg. És bocsánat az IchiHime fanoknak de nem nagyon szeretnék hallani semmi olyat hogy ők jöttek össze mert én 100%-osan IchiRuki fan vagyok. Előre is köszönöm a válaszokat :)



2013. szept. 12. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon régen láttam és lehet hogy rosszul emlékszem de asszem össze fognak jönni de nem biztos :/ előre is bocsi ha rossz választ adtam :(
2013. szept. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Először is, még nincs vége. Másodszor, mivel ez elsősorban fiúknak szóló történet, nem lesz benne szerelem :/ de Kubo Tite, a sztori alkotója IchiRuki fan, ha ez vigasztal :D
2013. szept. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy neverend shounen animénél se reménykedj, hogy szerelem lesz :D
2013. szept. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oké :)) köszönöm azért mindenki :DDDD
2013. szept. 13. 20:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez nem szerelmes anime...vannak benne itt ott szerelmi szálak pl.:az nagyon aranyos amikor Rukia majdnem elesett görkorcsolyával Ichigo pedig elkapja a kezét ^^ de nagyon nincsen benne sem csòkjelenet sem szerelem
2014. júl. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!