Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csinálnál, ha tudnád...

Mit csinálnál, ha tudnád előre, hogy 1 hét múlva nem leszel (meghalsz)?

Figyelt kérdés
Itt arra gondolok, hogy mondjuk meghalok vasárnap, és tudom előre, így megteszek olyan dolgokat, amiket így nem mernék....
2009. nov. 3. 22:57
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
megkaptam. Majd holnap felveszlek.
2009. nov. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
Oks.
2009. nov. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
nem dolgoznék, nem járnék iskolába, azt csinálnám, amihez kedvem van éppen pl, vennék egy mopszot, budge jumpingolnél, festékszóróval mintákat festenék az öreg nénikre, kimásznák egy busz tetőablakán
2009. nov. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
90%
miért hiszitek hogy a bungee jumping akkora élvezet? XD gondolom ide olyanok írták, akik még eddig nem csinálták. nos, pár nap alatt nem tudnátok megcsinálni olyan sokszor, hogy olyan szinten élvezni tudjátok hogy megérje. illetve meg tudnátok, de az meg egészségügyi szempontból nem lenne jó, szóval akkor meg az rontaná el az élvezetet, tehát ez sehogy sem jönne össze. a bj elsőre nem valami élvezetes. aki pedig már sokszor csinálta, azok nem hiszem hogy pont ezt akarnák csinálni életük utolsó napjaiban is. elsőre általában az emberek összeszedik a bátorságukat, vesznek egy nagy levegőt és várják a nagy 'orgazmust' ami soha nem jön el. a bj nem olyan mint a szex hogy ha először csinálod, akkor is csinálhatod olyan sokáig vagy olyan sokszor egymás után amíg el nem kezded élvezni. :)
2009. nov. 4. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
nem gondolkozok ezen, mert én örökké fogok élni :O a végtelenbe és tovább :D
2009. nov. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

Megköszönném a családnak legfőképp az édesanyámnak hogy ennyi áldozatot hozott értem és hogy mennyi mindent megadott nekem.

aztán nagyanyámhoz is elmennék elmondanám neki hogy ő a legkétszínűbb ember akit ismerek keresztapámmal az élen

aztán jönne a szeretett fiú...hozzá is elmennék elmondanám neki hogy szeretem és bocsánatot kérnék tőle hogy elutasítottam

aztán még minden emberhez lenne 1-2 szavam akikkel napi kapcsolatban voltam és beszólnék elég sokmindenkinek

bnőimmel egy teljes nap utoljára beszélgetnék és búcsút vennék tőlük is

befestetném a hajam,piercinget tetetnék az orromba

berúgnék végigbuliznám az egész éjszakát

aztán józanul búcsú mindenkitől és becsukom a szemeimet és találkozom édesapámmal.


aztán kiderül hogy megtudnak gyógyítani

és felébredek ebből a rémálomból

2009. nov. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Na én amiket csinálnék... ne menjünk bele :D
2009. nov. 9. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 Samara Morgan (KÖR) válasza:
megnézném a kört XDD
2011. dec. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!