Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csinalnal ha tudnad, hogy...

Mit csinalnal ha tudnad, hogy ez lenne a legutolso napod es tudnad, hogy holnapra meghalsz?

Figyelt kérdés
tudom hogy fura kerdes de erdekel.En mindenkeppen kielveznem azt az uccso napot mert nem szeretnek szomoruan meghalni.Buliznek szorakoznek es kiprobalnek mindent amit eddig nem mertem,es bocsanatot kernek mindenkitol ha artottam neki.
2009. ápr. 6. 13:33
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
89%
huh..hát az biztos, hogy egész nap a családommal és a párommal lennék..és megpróbálnék lelket önteni beléjük, hogy ne bánkódjanak annyira.. :)
2009. ápr. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
89%
Szereznék bombát a testemre szerelném és vennék egy kirándulójegyet a parlamentbe.
2009. ápr. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Felhivnak az exem..es elmondanam,hogy meg minidg naagyon szeretem
2009. ápr. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
33%
Ilyen nincs, hogy tudod. Nem lehet elképzelni, mert ahhoz valami nagyon extrém dolognak kell lennie, hogy te tényleg TUDD, hogy meg fogsz halni. Amíg ezt nem tudja valaki elmondani, honnan tudnám, addig nem lehet válaszolni a kérdésre.
2009. ápr. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
87%

Hát, én bizony egy csomó olyan dolgot művelnék, amiket a való életben ( így, hogy nem tudom, mennyi idő van még hátra)ELVből nem teszek meg ( de ettől még szívesen kipróbálnám ).

Pl:

Kirabolnék egy bankot, a pénzt elkölteném kajára meg cigire és csupa olyan dologra, amiket álmomban - esetleg - meg tudok venni.

Ha üldöznének a zsaruk, akkor meg lopnék egy kocsit és azzal menekülnék előlük.

Mielőtt pont elkapnának, fognám, és főbe lőném magamat.

Ez esetben nem várnám meg a 3 napot, hogyha nem tudok tivornyázni nyugodtan + inkább nem tölteném az utolsó kettőt sem fogdában, sem a vallató szobában.

De biztos, hogy ezt tenném!

:D

:P

28 / nő.

2009. ápr. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Hat ha pl ha beteg vagy es az orvos azt mondana hogy meg van 24 orad es meghalsz...de ez csak feltetelezes kivancsi voltam mas mit mond kesereg vagy kielvezi az utolso perceit...:P
2009. ápr. 6. 14:54
 7/28 A kérdező kommentje:
Az elobbi valaszom a 14:47 nek szolt:P
2009. ápr. 6. 14:56
 8/28 anonim ***** válasza:
85%

hm..először is bemennék egy jó kis ruhaboltba, felvenném azt, ami tetszik és elfutnék.

aztán..ellopnék egy mustangot, és a barátom háza előtt dudálnék kettőt, megvárnám, míg bepattan, elmennék pár körre..aztán bemennénk egy étterembe, jól bezabálnánk és elszelelnénk. : D.

estefelé kitenném a házuk előtt, utána pedig keresnék egy embert, aki meg tudja csinálni úgy a kocsit, hogy később ne lehessen tudni róla, hogy lopott.otthagynám nála és indulnék a következő állomásra.

egy bankba/postafiókba/benzinkútra mennék, kirabolnám, elmenekülnék, a pénzt pedig odaadnám egy állatmenhelynek vagy egy megbízható hajléktalanszállónak.

a nap végén visszamennék a kocsiért, és letenném a barátomék háza előtt..becsengetnék, megkérdezném, hogy ott aludhatok-e (a válasz egyértelmű : D), és lefekvés előtt írnék egy levelet neki, amit a fiókjába/asztalára tennék, és arról szólna, hogy szeretem és az autó az övé, ne is akarja tudni, hogy honnan van, legyen elég annyi, hogy neki nem lesz gondja belőle. : DD.

kicsit elragadtattam magam. : D.

2009. ápr. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Örülnék.

Bocsánatot kérnék mindenkitől, aztán egy könyv és pár CD társaságában elvonulnék a szobám magányába, és várnám a halált.

2009. ápr. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
66%

Húúúh. De nagyon jó lenne, én nagyon örülnék neki. Eszméletlenül vágyom a halálra! =/


Mit csinálnák? Örömtáncot lejtenék! Bezárkoznák a szobámba és feküdnék, gondolkodnék hogy miért kellett megszületnem... nem búcsúznák el senkitől, mivel engem úgyis utál mindenki, senkinek sem hiányoznák.. ja és ácsolnám a keresztfámat


PONTOZZATOK ÁM LE!!!!

0%-ra!

Köszi puszi!

F/17

2009. ápr. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!