Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Attack on Titan mangaolvasóktó...

Attack on Titan mangaolvasóktól kérdeznék (lent SPOILER ismétlem SPOILER! )?

Figyelt kérdés
Nem olvasom a mangát de természetesen kiderült számomra, hogy Reiner a páncélos óriás, Bertholdt a kolosszális és Annie a nőstény. A kérdés az, hogy miért vannak az emberek ellen? Mi az okuk rá? És honnan van az erejük? Kíméljetek meg az "olvasd el" hozzászólásoktól légyszives :) a válaszokat köszönöm előre!

2013. szept. 13. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Még nem tudom, a mangában sem jelent meg, de valószínűleg élnek a falon kívül emberek és ő miattuk teszik, de nem vagyok benne biztos.
2013. szept. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt ez eszembe se jutott pedig eleg kezenfekvo. XD
2013. szept. 21. 14:41
 3/7 mianina ***** válasza:
100%

Ok ismeretlen,de van egy intelligens óriás aki képes beszélni és manipulálni a többi óriást és így irányítani őket.

Olyasmit hallottam,hogy őket is valamilyen erő kényszerítette erre és van is okuk rá,de azt nem ismerem.

Ők ezzel az erővel születtek már csak bizonyos emlék módosító gyógyszer kaptak mint Eren az apjától ezért is homályos Erenek a találkozás az apjával,ha igaz Eren gyerekkora óta kapja ezt az gyógyszert apjától,hogy az ereje ne ébredjen fel valószínűleg valamilyen kísérlet eredménye ő vagy több gyerek is vagy örökölte egy ősétől.

Pl:eren ő maga is tudja,honnan tudja,hogy hogyan kell átváltóznia mert már alapból benne élt ez az erő.

De mikor volt a nagy pestis ki tudja Grisha mit adott be az embereknek.

A falakban óriások alszanak akiket,ha nap ér felébrednek,ha miden igaz magát a falat az óriások építették.

Az is lehet,hogy az emberiség a falakon belül egy kisérlett része és a világon még rengetek ember él.

2013. nov. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 mianina ***** válasza:
100%

Bocsi kissé értelmetlen lett.

Eren se tudja,hogy hogyan kell átváltózni,de mégis ismerős neki azért mert ez az erő benne él születése óta vagy sem.

Minden esetre érdekes

Még az animében is mondja mégis honnan tudom én ezt,hogy kell átváltózni.

2013. nov. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
ez mar nekem is eszembejutott, hogy, mi van ha a falakon kivul igazabol elnek emeberek, vagyis ez mar egyre biztosabbnak tunik szamomra, a manga legutolso par fejezete ota. meg aztan ha ugy veszuk hogy a fold milyen nagy, nem letezik, hogy csak annyi ember elje tul :D vagyis nekem legelsore ez volt gyanus, de mostmar kezd beigazolodni...alig varom a kovetkezo fejezetet, mar nem birok magammal..kar hogy olyan ritkan jon
2013. nov. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

úristen :O a falakban óriások?! végül is logikus... ez nagyon durva xd igen, én abszolút gyanakodtam Eren apjára, mikor említették, hogy megmentette a várost a járványtól, ez nekem is szöget ütött a fejembe.

Arra nem gondoltam, hogy a falakon belül élő emberek egy kísérlet részei (elég kegyetlen kísérlet, valami szörnyeteg ember az, aki kiötlötte), de nekem is furcsa volt, hogy ennyire kevesen élték túl.

Az a legzavaróbb, hogy nem tudjuk, hogy a falak hogyan jöttek létre :/

Ja és mit gondoltok arról, hogy betiltották a külvilágról szóló könyveket?:O Ez is elég érdekes...

Mindenesetre, köszönöm a válaszokat, nagyon elgondolkodtatóak :3

2013. nov. 29. 18:38
 7/7 anonim ***** válasza:

A falakat úgy néz ki főleg titánokból készítették, akik még mindig benne élnek legyengülve.

Mivel Reiner és Bertholdt emlegették a falujukat, így sztem van egy falu a falon kívül, ahol azok élnek akik áttudnak változni titánná. És náluk is van egy hierarchikus rend, mivel Reiner és Bert vezették a támadást az emberek élnek, és Bert többször is mondja,h Reiner egy harcos, Reiner pedig előléptetésről beszél ha hazaérnek. És csak annyit mondtak,h elkellett pusztítaniuk az emberiséget, de már megváltozottak a dolgok és nem kell ezt tenniük. Meg ott van Ymir, aki megette Reinerék barátját és képes lett ember és titán alakja közötti váltogatásra, és Reiner azt mondta,h Ymir ellopta a titánok erejét, szal sztem vannak a Reiner-félék, akik már ezzel a képességgel születtek és ők irányítják a többi titánt is. Meg ugye ott az intelligens majom kinézetű titán, aki nélkül nem tudnak hazatalálni, szal kíváncsi vagyok mi van itt a háttérben :D

2014. máj. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!