Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Talán a 80-as és 90-es években...

Kkkku kérdése:

Talán a 80-as és 90-es években "forgattak" egy rajzfilmt, amit keresek. Még videokazettán volt meg magyar szinkronnal. Valószínűleg valamilyen anime lehet. Valaki ráismert a visszaemlékezésem alapján?

Figyelt kérdés
Visszaemlékezés: "Egy lánynak a házába betörnek és megfertőzik valamivel. Kórházba kerül és a főhőst belé juttatják valamilyen módon. A lány testén belül egy világot ábrázolnak, ahol harcolnak. A srác épít egy robotot és azzal próbálja legyőzni az ellenséget (a baktériumokat). Rakéták repkednek mindenfele, azt hiszem volt ellenséges robot is. A srác robotja szét tudott válni darabokra és azok is tudtak talán külön-külön harcolni. :S"

#anime #robot #lány testében egy világ
2013. szept. 13. 22:45
 1/3 anonim válasza:
hajjaj hát sajnos csak találgatok.... mondjuk a Volt egyszer az élet rajzfimsorozat,vagy Az elsulyedt viágok francia rajzfilmsorozat. Eseteg ird meg hogy melyik országtol van a rajzfilm.
2013. szept. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Még én vagyok. Itt van egypár link,tessék nézd meg,hátha ott van : [link] [link] [link] http://www.youtube.com/playlist?list=PL9286785ECF0948ED
2013. szept. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Micro-Commando Diatron-5, más néven Space Transformers című röhejes dél-koreai alkotásra emlékeztet a leírás. Ha jól tudom, ezt leszinkronizálták magyarra, csak azt nem tudom, hogy a magyar címe pontosan mi volt.
2013. szept. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!