Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki ha egy lany...

Szerintetek ciki ha egy lany 13 evesen tud horgolni?

Figyelt kérdés
???
2013. szept. 14. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért lenne az? Mert a többi nem tud? Egyáltalán nem ciki.
2013. szept. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem
2013. szept. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 2xSü ***** válasza:

Annak, aki plázázni, bulizni jár, vagy mondjuk sorozatokat néz, annak a szemében ciki. A kérdés, hogy érdemesnek tartod-e őket arra, hogy adj a véleményükre. (Nem mintha a kettő amúgy kizárná egymást.)


De összességében nincs ezzel semmi gond. Az, ha az ember többet tud valamiben, mint addig, az mindig csak pozitív. Ha meg még ráadásul tud is az ilyen irányú tapasztalatából profitálni – és itt nem a pénzt értem –, akkor meg pláne jó.

2013. szept. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
koszi mindenkinek
2013. szept. 15. 10:45
 5/5 anonim válasza:

Én is 13 vagyok és tudok horgolni

mindig csinálok hajgumikat ékszereket és mindenki megdicsér és amikor mkndom hogy én csinàltam akkor mindig ámulkodnak mert ők több ezer forintot adnak egy ilyenért még én megcsinálom sajátkezüleg

2013. szept. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!