Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiús lány vagyok szerintetek?

Fiús lány vagyok szerintetek?

Figyelt kérdés

Zenei ízlésem: csak rappet hallgatok és őket leginkább: 2pac, eminem , wiz khalifa, snoop dogg, nate dogg, ice cube, xzbit stb .

Film izlésem: szeretem az úgymond "Undóritó:o" filmeket pl.Ne légy barom:"D a horror filmeket is csipázom meg az akció filmeket is a romantikus filmektől meg hányni tudnék:p

Kínézetem: hajszínnek és szem színnek semmi köze ahoz h fiús vagyok-e vagy lányos de azért is leírom.xDD szőke a hajam rövid és kék a szemem. Leginkább valami hosszú farmert húzok fel egy adidas felsőt és egy fekete adidas cipőt.

Egyéb cucckombósitás: csak fiú barátaim vannak. Elég trágárúl beszélek.xD Néha : cigizek, iszok vagy füvezek. De tényleg csak néha.

Milyen vagyok? Vélemény?



2013. aug. 21. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem inkább vagánynak tűnsz. Bár a füvezést hanyagolhatnád
2013. aug. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Sorrryy, de ez kicsit úgy tűnik, mint amit az egyik oszt társam csinál. Vagánynak állítatja be magát, pedig nem is annyira az. De amúgy igen és ezzel semmi baj sincs... Mindenkinek más az ízlése. Neked ez, xy-nak más.
2013. aug. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
De azért még a fiúkat szereted nem? mert akkor vissza vehetnél egy-két dologból.
2013. szept. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!