Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeintetek melyik korosztályna...

Szeintetek melyik korosztálynak való a monster high?

Figyelt kérdés
Úgy értettem, hogy hányévesnek pl.:9éves

2013. szept. 14. 14:05
 1/3 anonim ***** válasza:
annak a korosztálynak amelyik még babázik. 6-8 éves talán.
2013. szept. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ez nem igaz ha szereted a babákat mert jól néznek ki vagy mert jól mutat a szobába az nem azt jelenti hogy játszani kell velük!!! Szerintem bárki gyűjtheti őket 19 év alatt. Én 11 vagyok mindjárt 12 és szeretem a MH babám ugyan nincsen csak 2 de csak azért mert szerintem nagyon szépek és nagyon jól mutatnak. Viszont nyugottan gyűjtsd őket ha csak nem vagy 20-nál több
2013. okt. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van egy barátnőm, aki 21 éves, és fotózásért gyüjti őket. Én is ezen táborát erősítem, 17 éves vagyok. Nem babázom velük, csak fotózom, van egy csomó ötletem. Egy idő után követhettek itt, hamarosan rakok fel fotókat: annamirjamworld.tumblr.com
2013. nov. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!