Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Viber! Huawei Ascend Y300...

Pettam.96 kérdése:

Viber! Huawei Ascend Y300 telefonom van. Ha én hívom az ismerősömet ő nem hall, ha ő hív engem én nem hallom (külföldön él). Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
2013. szept. 15. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Kapcsold ki, várj egy kicsit, majd kapcsold be. Vagy próbálj egy gyári beállítások visszaállítását. Nekem Tipo-val volt ilyen.
2013. szept. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
nem.. úgy nem fog működni. Y300-om van és sajnos típushiba, hogy a viber legújabb verziója nem működik hibátlanul. Keress valahol egy régebbi verziót. Én is ezt csináltam, utána tökéletes volt.
2013. szept. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
nem kell régebbi verziót keresni.pár napja jött ki a telóra szoftverfrissítés és ebben ezt csinálták meg, meg valamit a google-val. ha ezt letöltöd akkor működni fog a viber. belemész a rendszerfrissítésbe ott van hogy frissíted netről (ajánlatos wifivel)letölti azt a 92 Mb-ot és kész. meg marad minden a telefonon és nem is kell biztonsági mentést se csinálnod.
2013. okt. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!