Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok esetleg olyan program...

Tudnátok esetleg olyan programot mondani, amivel tudnék dubteppet csinálni?

Figyelt kérdés
Olyan programra gondolok itt, amelyben előre legyártott dallamok vannak. Ja és nem az nagyon brutál, sötét dubstep, hanem epikusabb dallamokkal, gondolok itt olyan hangzásra, mint Zomboy, vagy Skrillex könnyedebb zenéi.

2013. szept. 15. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Erre elég egy mosógép és egy csavarkulcs is...
2013. szept. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, a műhely dubsteppet én is tudom csinálni. akkus fúróm is van, úgy hogy az alap ütem megvan a mosógép mellett, de én most még is inkább egy virtuálisabb formára lennék kíváncsi.
2013. szept. 15. 22:58
 3/5 anonim ***** válasza:

renoise, szuper progi, demoban is böven kiélheted magad.

[link]

2013. okt. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ableton + Massive-hoz letöltesz egy csomó presetet, de ezzel még nem fogod megváltani a világot. :) Nekem van pár saját tákolmány, esetleg elküldhetem.
2013. okt. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ableton nagyon bonyolult, Fl studio sokkal egyszerubb es arra is ugyan olyan bovitmenyeket lelehet szedni;) piratebayrol szedd le:)
2014. márc. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!