Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Normális, hogy nem félek...

Normális, hogy nem félek semmitől?!

Figyelt kérdés
Halloweenkor megnéztem vagy 4 horror filmet,de fapofával még a paranormal activityt is!a nyáron kimentem az udvar egyik sötét zugába és ott aludtam,éjszaka a temetőben sétálgattam egyedül,sátorozás egy sötét erdőben,a házam is temető mellett van és ezektől még csak a szívem sem dobog hevesebben!Régebben mindentől féltem,de sikerült az előbbiekhez hasonló dolgokkal leküzdenem az összeset és...nagyon fura.
2013. szept. 15. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:

halloweenkor... nagy magyar ünnep ugye:D szóval egy halom maskarás alak mászkált az utcán amikor megnéztél 4 filmet... de az csak film..

éjszaka sétáltál a temetőben.. mitől kéne félni? hogy felkelnek a zombik? ugyan már..

sátorozás egy sötét erdőben.. mitől kéne félni? hogy jön egy elmebeteg háromkerekű biciklin és elvisz, vagy a fejszés gyilkos? a gyilkos is csak ember, és mint olyan, nem lát sötétben:D


a temető a legnyugodtabb hely... semmi ijesztő nincs benne, sőt, szerintem kifejezetten szép, elvégre az eltávozott szerettek emlékhelyéről van szó:) olyan mint a hősök tere, csak itt magasabb a humusz tartalom:D


a sötét nem szül gonoszt... attól még, hogy sötét van, nem fognak földöntúli, agresszív lények megjelenni, sem pedig gyilkosok... miért? mert nem a sötét gyilkol, hanem az ember! és ha belegondolsz, a temetőben van a legkevesebb ember, vagyis egyike a legbiztonságosabb helyeknek:D


az egész temetősdi meg sötétesdi nem más, mint az ostoba filmek lenyomata.. de ha gondolkodik az ember, akkor meglátja, hogy a világ csöppet sem ijesztő, hiába nincs fenn a Nap:) csak nehezebb tájékozódni na:D

2013. szept. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezek a dolgok nem alkalmasak arra, hogy normális ember féljen. Talán kezdesz felnőni?
2013. szept. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Mirk ***** válasza:
Az ember akkor fél, ha veszélyeztetve van az élete, vagy a tesi épsége. A fent említett helyzetek közül te melyikben voltál veszélyben?
2013. szept. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Filmek? Halloween? Hagyjál...


Vegyél fel ingatlanfedezetre svájci frank hitelt.

2013. szept. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!