Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Létezik szellem levétel?

Létezik szellem levétel?

Figyelt kérdés
Szeretném tudni, ki foglalkozik ezzel Csongrád megyében, vagy Szeged környékén.
2009. nov. 4. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak annyira létezik, mint a szellem-rátétel. Semennyire. Tudod, hogy "ezoterikus szakember" gazdagodott már meg hiszékeny, buta embereken? Szeretnél te is egy lenni azok közül, akik az utolsó pénzüket is ilyenekre költik?
2009. nov. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mit értesz ezalatt? Ezt a kifejezést én még nem hallottam, de ha elmondod, akkor tudok róla véleményt mondani.
2009. nov. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Casper bújt a bugyidba Wendy? hehe

amugy létezik.

vagyis én láttam már ilyet.

De én nem hiszek abban, hogy szellem ok nélkül zaklat valakit.

Az olyanokat miért nem zaklatják mint én? akik szeretnének már végre látni igazi "élő" szellemet.

Ez tök igazságtalan szerintem.

amúgy meg táltos vette le a szellemet volt munkatársamról melóhelyen. De nem tudom igazából mi volt az az ember, mert szó szerint azt mondta hogy a sátánban hisz, mikor a hitéről kérdeztem, és rendesen kifejtette miért. Beteges!

Szegény szellem meg had maradjon, most neked jól esne, hogyha meghalnál, és el akarnának üldözni utána egy szerettedtől vagy ellenségedtől, mikor már szellem vagy? Szegény szellemre nem is gondolsz, hogy esetleg valahogy ártanál neki ezzel? És arra sem gondolsz, hogy valószínűleg csak védelmezni akar? Tanulj meg együtt élni vele. Szerinted, ha átüldözöd a túlvilágra, mielőtt magától menne, akkor nem verné szét a fejedet odaát, miután már te is átkeltél? Hát ennyi!

Vagy csak mond neki: TAKARODJ!

2009. nov. 5. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Na,jó. Most nem rólam van szó a kérdéssel kapcsolatban, csak valaki tőlem kért ebben segítséget és senkit nem tudtam ajánlani.


Mellesleg évekkel ezelőtt csak úgy bementem egy Egészségboltba, ahol az eladó néhány szó beszélgetés után megállapította rólam, hogy 4 szellem telepedett meg rajtam, s most gyorsan leveszi... Akkor csak lestem. Telt-múlt az idő, ez az illető teljesen megbetegedett, elveszítette majdnem minden vagyonát, szét esett a családja.


Későbbiekben megismerkedtem egy férfival valamilyen kirándulás alkalmával, és meséltem neki néhány érdekes otthoni tapasztalatomról, eljött és a nagymamát (akivel anno fél évet laktunk együtt) "elküldte" tőlünk. Hogy hogyan, azt nem tudom. De azóta minden nyugodt és kellemes otthon.


Majd eljártam egy igen érdekes előadássorozatra, ahol a szellemvilágot és a vallásokat mutatták be nekünk.

Megjelentek könyvek, kiadványok erről a témáról, nagyon érdekesek.


De azért azt nem mondanám, hogy nem létezik szellem.


Tehát valaki tudna válaszolni a kérdésemre? :)

2009. nov. 5. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!