Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tudnátok, hogy a Rádióknak...

Nem tudnátok, hogy a Rádióknak van egy konkrét, csak gondoltam, akkor már általánosságban kérdezem, olyan, hogy egy adott órában vagy-vagy akár egy időponthoz képest a korábbi pár dalok előadóját címmel együtt hol lehet megtalálni?

Figyelt kérdés

Tehát konkrétan egyszer a Classfm Rádiónál volt az az egyedüli helyzet, hogy, amikor valaki betelefonált és kellett volna mondani (de magától nem tudta az illető), hogy mi volt a nem tudom én 2-3 dallal korábbi dal és a telefonban, tehát jóformán "élő közvetítésben" mondta, hogy próbálja megnézni, akkor éppen, tehát-tehát ez nem lehetett (amit én is ismerek) a Rádió honlapja, hanem egy más weboldal, ahol is "felsorolja" akár, de ezt most csak én mondtam, hogy "felsorolja", hogy tényleg a korábbi dalok! A Lány akkor ott kezdte tényleg sorolni, visszafelé "valahonnan"!

De valaki hallott már "webesek, internetesek", tehát, hogy ez hol mi lehet???


2013. szept. 16. 02:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi van?

Ennek fuss neki még egyszer...

2013. szept. 16. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez katasztrófa!


Fogadjunk, hogy életedben egy könyvet el nem olvastál!


Ilyen zagyvaságot művelt ember nem ír le.

2013. szept. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!