Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fontos! Szeptemberben elkezdet...

Fontos! Szeptemberben elkezdett OKJ-s képzést még most abbahagyhatom és átmehetek egy másikra?

Figyelt kérdés
Most kb három hete elkezdtem egy nappali tagozatos OKJ-s képzést, de nagyon nem szeretem, és kiderült hogy nem is vagyok 'oda való'. Ha lehet szeretnék egy másikat kezdeni. Lehetséges ez még, vagy már felejtsem el? :( Köszönöm a válaszokat, tényleg nagyon fontos lenne! :S

2013. szept. 16. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt szerintem tőlük kéne megkérdezni
2013. szept. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ők honnan tudják hogy én egy másik iskolába átiratkozhatok-e?
2013. szept. 16. 16:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja hogy úgy? Azt hittem, hogy iskolán belül másik képzés. Akkor meg annál az iskolánál kellene megkérdezni, ahova menni akarsz. Szerintem attól függ, hogy hova akarsz átmenni. AZ OKJ-s képzést adó iskolákra nekem nincsen rálátásom, szóval nem tudom, hogy lehet-e ilyet.
2013. szept. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja értem, köszi a választ :/ Hát az a baj hogy konkrétum még nincs, csak főleg úgy általánosan kérdezem, hogy lehet-e ilyet.
2013. szept. 16. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!