Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek a mindennapi...

Mit tegyek a mindennapi fejfájás ellen?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat stresszelek az iskolában gyomorgörcseim vannak és a fejem fáj... semmilyen gyógyszer nem segít..
2013. szept. 16. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet hogy pszichológus kéne, vagy valamilyen nyugtató. nekem a frontin sokat segített, de az receptes. háziorvos is felírhatja ha kéred (nekem felírta).
2013. szept. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hallod 1es, egy iskolás korú gyereket elkezdenél nyugatókkal tömni?:O majd ha 50 lesz.. de akkor sem kéne


orvosnál voltál már vele? lehet, hogy valami tényleges gáz van a stresszen kívül.. átvilágítják a fejed, oszt ha nem találnak semmit, akkor jó:)

ha nincs semmi betegséged/elváltozásod, akkor jön az, hogy meg kell tanulnod kevésbé stresszesen élni


miért stresszelsz annyit?

2013. okt. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

voltam mar orvosnal azt mondtak nincs semmi bajom ne stresszeljek..

de nem tudok egyszeruen ellene tenni evek ota probalok valtoztatni a felfogasomon de nem megy...es igazabol nem a tanulas miatt stresszelek hanem az miatt h mit szolnak rolam az emberek ...pedig probalok nem adni mas emberek velemenyere..es tudom h ez nemnormalis..

2013. okt. 20. 21:29
 4/4 anonim ***** válasza:

megfelelési kényszered van.. nekem is, de nem ilyen durva hála az égnek:D

szüleid tudnak a problémádról?

van kádatok otthon?

2013. okt. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!