Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Filmötleteim vannak, és...

Viky27 kérdése:

Filmötleteim vannak, és szeretnék is a filmkészítésben dolgozni. Mit tegyek? Hogy kezdjem el? Ki segíthet ebben nekem?

Figyelt kérdés
2013. szept. 17. 08:29
 1/6 anonim ***** válasza:

A föld lakossága meghaladta a 7 milliárdot. Ebből mondjuk 3-4 milliárd hallott róla, hogy létezik film, mondjuk 2-3 milliárd már látott is. Filmötlete van úgy 2-3 milliárd-1 főnek (nekem nincs, azért a mínusz 1).


Jelentkezz a Színház és Filmművészeti Egyetemre. Vagy szerezz nagyon sok pénzt, s megírják neked, s le is forgatják. Utóbbi a könnyebb út.

2013. szept. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem nincs lovem egyetemre,örülök ha van melom 3szakba.De lehet igazad van akinek pénze van bármit megtehet..de ez szomoru h nincs esélye annak aki szegény.
2013. szept. 17. 09:57
 3/6 anonim ***** válasza:
32%

Ez engem is érdekelne.

Nekem van egy nagyon jó ötletem,amit még tuti nem sütött el senki,mivel nem egy mindennapos dolog.

De nem tudom igazán kit lehetne megkeresni vele.

Itt Magyarországon nem érné meg,mert az enyémből holywood-i filmet lehetne csinálni neves színészekkel.

2014. jan. 28. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Sziasztok kb. 0 lové kell hozzá és én tudok segíteni. Ha még 4 év után is érdekel írjatok rám privátba.
2021. júl. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2014+4=2021? A segítséged is ilyen zseniális lehet.
2021. júl. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ja bocs elírtam :-D
2021. aug. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!